КТ внутреннего уха (височных костей) в Киеве (метро Политехнический институт)

КТ внутрішнього вуха та скроневих кісток 1500 грн

Сб Вс
Вікторія
Чудова компанія! Все зручно, оперативно, в одному місці. Персонал привітний та компетентний! Дякую, що ви за якість, а не кількість та цінуєте своїх клієнтів. Не має відчуття "конвеєра", пацієнту приділяється достатньо часу. Усім дякую!
Гарна клініка. Все сучасно і на достойному рівні. Персонал привітний, лікар видався дуже професійним. Рекомендую
Andrey
Все отлично.
Богдан
Сделали очень быстро, все по времени, в течении часа выдали результат , новая клиника, все чисто, приветный персонал.
Альона
Все сподобалось, відмінна фахівець. Розпитала, обстежила, надала поради і рекомендації. Які почали допомагати уже за декілька днів. Окремо можу виділити уважність фахівця, вона відповіла на всі запитання. Усім задоволена! Дякую!
Мама
Мені дуже сподобався професійний, позитивний підхід. Я прийшла з діагнозом, після відвідин, іншої клініки. Лікар Лікар запевнив мене, що все буде добре. Після обстеження, фахівець спростувала попередній діагноз, пояснивши чому. Дякую!
Отделение клиники «Гармония здоровья» на правом берегу имеет широкую специализацию, занимается диагностикой и лечением патологий во всех сферах медицины. Филиал работает с 2014 года. Специалисты клиники предоставляют следующие услуги: массаж различных видов; лабораторные анализы: мочи; крови; спермограмма; копрограмма. ультразвуковая диагностика; послеоперационная реабилитация; выявление онкологических заболеваний.
8,3
Киев Шулявка Ул. Александра Довженко, 3
м.Шулявская12 2 м.Дорогожичи22 8 м.Политехнический институт29 7
НBMedical — это новый медицинский центр площадью 2000 м.кв. с новейшим диагностическим оборудованием 2021 выпуска, консультативным приемом врачей и лабораторией.
  • КТ внутрішнього вуха та скроневих кісток 1 500