Сеть медицинских центров "Мати та дитина"

"Мати та дитина" — это медицинские центры специализирующиеся на исследовании репродуктивного здоровья. Врачи работают по гинекологическому и андрологическому профилям. Осуществляются как лечебные, так и профилактические процедуры. Проводятся хирургические вмешательства. Приоритетное направление работы — лечение мужского и женского бесплодия. Для этих целей проводится комплексная диагностика, задействуются современные терапевтические методы. Также специалисты сети занимаются планированием и ведением беременности, лабораторными исследованиями, генетической диагностикой и проводят хирургические процедуры. Кроме того, медицинский центр проводит выездные консультации по украине и разыгрывает бесплатные программы ЭКО в рамках социального проекта #лелекаприлетить.

+38 (044) 587-53-77 +38 (096) 388-18-99 +38 (095) 751-31-63 +38 (063) 358-74-00
Филиалы сети:
Киев ул. Макеевская, 8

м.Минская

47 15

м.Оболонь

49 12
Житомир ул. Большая Бердичевская, 43
Киев пр-т Владимира Ивасюка (Героев Сталинграда), 8 (корп. 4)

м.Оболонь

• Отзывы
  • Врачи
  • Акции
  • Предложения

Сеть медицинских центров "Мати та дитина", цены на услуги:

• Електрокардіографія (ЕКГ) 430
  • Еще...
  • Доплерометрія 590
  • УЗД, ультразвуковий моніторинг (розвитку ендометрію) 390
  • Кардіотокографія (КТГ) 500
  • Консультація первинна лікаря вищої категорії (д.м.н. проф. Данкович Н.О., к.м.н. Котліка В.В., к.м.н. Винярського Я.М.) 1 700
  • Програма спостереження вагітності "Стандарт" 25 300
  • Програма ВМІ "ІСЧ №1" (Внутрішньоматкова інсемінація спермою чоловіка) 24 260
  • Трансвагінальна пункція яєчників (з внутрішньовенною анестезією) 17 400
  • Культивування ембріонів 11 050
  • Перенесення ембріонів 10 550
  • Редукція ембріону при багатоплідній вагітності (з внутрішньовенною анестезією) 13 900
  • Кріоконсервація сперми 2 500
  • Кольпоскопія (відео-кольпоскопія) 600
  • Еще...
  • Консультація лікаря первинна (репродуктолога, акушера-гінеколога) з кольпоскопією 1 200
  • Консультація лікаря генетика 1 050
  • Консультативний пакет «Чоловіче здоров’я 3» (Консультація уролога-андролога первинна; Спермограма) 1 100
  • Інстиляція сечового міхура розчинами лік. засобів у жінок 500
  • Консультація лікаря перед проведенням процедури озонотерапії 400
  • «Гострий калькульозний холецистит» (лапароскопічна холецистектомія, дренування правого підпечінкового простору) 22 390
  • Діагностична відеолапароскопія 18 810
  • Пакет медичних послуг БТЛ-2 (Інтравагінальна лазеротерапія) 440
  • Пакет медичних послуг БТЛ-3 (Магнітотерапія) 540
  • Пакет медичних послуг БТЛ-4 (Ультразвукова терапія) 500
  • Пакет медичних послуг БТЛ-5 (Електрофорез з лікувальними препаратами) 720
  • Біопсія яєчка або його додатка (під внутрішньовенною анестезією) (TESЕ) 18 150
  • «Варикоцеле двобічне» (Лапароскопічне кліпування та пересічення внутрішніх сім’яних вен з обох сторін) 33 610
  • Вазорезекція (з анестезією) 14 500

Отзывы и оценки клиники

Юлія
Багато невдалих спроб завагітніти було до того як потрапила до лікаря Адвени Вікторії Вікторівни, потрапила випадково, спочатку прийшла до Котлика В.В., він направив до лікаря, який дуже добре розбирається в гормонах. Дорога до вагітності була непроста, але ми з Вікторією Вікторівною не опускали руки і не падали духом. То ж аналіз ХГЧ на цей раз позитивний. Вікторія Вікторівна завжди мене підтримувала, завжди була зі мною постійно на зв‘язку і зараз теж, з розумінням до всього відноситься. Я раджу цього лікаря всім майбутнім мамам, тому що Господь творить чудеса руками лікарів. Вікторія Вікторівна, бережіть себе, будьте щасливі, я Вам бажаю великого жіночого щастя, Ви потрібні таким як я, Ви непросто прийшли на цю землю, той шлях, який ми пройшли разом- це велика праця і колосальні знання в галузі репродуктологіі. Дуже щиро дякую Вам, дякую помічниці Варварі Олександрівній і працівникам всієї клініки!
Снежана
Была впервые в этой поликлинике. Впечатление хорошее, замечательный персонал. Всем советую данную поликлинику. Отдельная благодарность замечательной Сендзюк Натальи Евгеньевной, профессионал своей работы.
Tania T.
Хочу подякувати найпрекраснішому, чудовому лікарю, надзвичайному компетентному спеціалісту і просто хорошій людині. Цими словами можна описую Массуд Наталію Олександрівну. Ця людина по справжньому віддана своїй справі. Вона допомогла нам здійснити нашу найбажанішу мрію, яку ми так хотіли в чекали
Ольга Жила
Це клініка європейських стандартів: висококваліфіковані спеціалісти, доброзичливе ставлення до пацієнтів, комфортна атмосфера і сучасне обладнання. Щире "СПАСИБІ" для всього колективу! Особлива подяка для Верніковського Ігоря Володимировича за золоті руки, добре серце і почуття позитивізму! Низький уклін Вам, Великий Лікарю!
Марія
Хочу подякувати щиро лікарю Верніковському І.В. та всій коініці ща чудово проведену операцію по ендометріозу. Лікар від Бога! Персонал чудовий!!!Щиро дякую!!!
Надія
Гарне місце. Приємна атмосфера, чистенько. Дуже уважний та ввічливий персонал. Про перший досвід із оперативним втручанням тільки найкращі спогади) Все абсолютно без стресу. Щира подяка лікарю Верніковському Ігору Володимировичу. Лікар від Бога!
Ольга Туз
Ми з чоловіком хочемо подякувати Соломії Ярославівні Миклуш за професійність, щирість і відкритість до пацієнтів та за її незмінний позитив. Дуже приємно бачити усміхненого лікаря, який все чітко пояснить і порекомендує, а головне вчасно та фахово. За рекомендацією Соломії Ярославівни були проведені обстеження та лапароскопія. Дуже радіємо, що є такі спеціалісти ❤
Тетяна
Професійна і порядна людина,ЛІКАР від Бога!!!!
Катерина
Клініку порадила старша сестра, яка проходила тут обстеження усіх своїх вагітностей. Я потрапила до іншого лікаря, але все одно дуже задоволена роботою центру та професіоналів. Видно, що усі лікарі досвідчені, хочуть допомогти і знають як. Дуже раджу, будь-який лікар вам допоможе, перевірено!
Лично хочу сказать огромное спасибо Юлии Александровне!  Обращалась не в первый раз. Юлия Александровна всегда найдет время, всегда все спросит, выслушает, назначит доп. обследование (если это необходимо), объяснит, расскажет, поставит диагноз и назначит лечение. Очень опытный, квалифицированный врач. Она всегда внимательна, всегда на связи.   Спасибо вам за профессионализм, за отзывчивость, прекрасные человеческие качества!!!
Андрій Юрійович забирав 9 років тому в мене родимку з вуха і оперція пройшла прекрасно. Дуже задоволена результатом. Цього року я повернулась з проханням забрати папіломи та ще декілька родимок. Лікар дуже уважний та професійний. Рекомендую!
Тамара
На щорічному профілактичному огляді, у мене діагностували поліп цервікального каналу. Я розумію що це доброякісне новоутворення, але все ж таки я вирішила його видалити, мало що може трапитися в подальшому. Знайомі порадили онкогінеколога Андрія Юрійовича. Лікар дійсно професійний. Все пройшло як найкраще. Дуже задоволена його роботою! Рекомендую!
Хочу сказати декілька теплих слів про лікаря та справжнього професіонала Бабенко Оксану Михайлівну, яка працює в медичному центрі "Мати та дитина" на Макіївській 8. Доводиться час від часу звертатися за допомогою до цього спеціаліста. Завжди задоволена результатом! Уважна, прискіплива до найменших дрібниць, та справжній знавець своєї справи! Дуже вдячна Вам за допомогу!
Тетяна
Ми з чоловіком давно хочемо дітей. Але скільки б я намагалася завагітніти, все даремно. Зверталися за допомогою до спеціалістів, також все дарма. Аж поки одного разу не почули від знайомих, із схожою проблемою про Вацик Мирославу Михайлівну. Вирішили записатися до неї на прийом, як то кажуть "надія помирає останньою". І не пошкодували. Зараз на 15 тижні вагітності. Дякуємо Вам за допомогу!
Богдана
Безмежно вдячні лікарю-анестезіологу за покликанням, та професіоналу з великої літери Максиму Михайловичу. Цей лікар допоміг нашій сім'ї на складному етапі життя. Бажаємо Вам наснаги та витримки у всіх Ваших починаннях! Будемо рекомендувати Вас усім своїм знайомим та близьким!
Ігор
Лікувався у досвідченого спеціаліста Олександра Анатолійовича. Зазделегідь знав що він відмінний спеціаліст, адже неодноразово чув про нього позитивні відгуки. І не розчарувався. Ця людина справжній знавець своєї справи. Своїм здоров'ям завдячую саме йому. Рекомендую!!!
Віта
Мій лікар, до якого я постійно зверталася. пішла у декретну відпустку. Довелося шукати нового спеціаліста. Друзі порадили Заіку Ларису Володимирівну. Жодного разу не пошкодувала що потрапила до неї на прийом. Уважно поставилася до мене, доступно без замудрих медичних термінів та вичерпно відповіла на поставлені запитання. В подальшому буду звертатися лише до неї. Рекомендую!
Сніжана
Щиро вдячні нашому акушер-гінекологові, Алісі Сергіївні, за те що вона не полишала нас впродовж усієї вагітності. Щира, доброзичлива та професійна людина. По справжньому віддана своїй справі! Кращого акушер-гінеколога, на мою думку, не існує.Рекомендую!
Я мати 3 місячної доньки. Хочу розповісти Вам про людину яка впродовж усієї вагітності була з нами. Гришай Галина Сергіївна спеціаліст з величезним досвідом. Хочемо подякувати їй за турботу про нашу сім'ю. Рекомендуємо!
Ірина
Надзвичайно приємна та розумна лікарка!!!
Сергій
Нещодавно був на прийомі у Ірини Леонтіївни. Цілком та повністю задоволений візитом. Доступно пояснює симптоми і їх причини, розписує лікування, відповідає на питання. Завжди заспокоїть і пояснить ситуацію з позитивної сторони, при цьому не упускаючи нічого важливого, що як на мене є одним з головним якостей характеру для лікаря. Рекомендую!
Мирослава
Одного разу нам довелося потрапити на консультацію до лікаря-хірурга Тян О.С. Хочеться відмітити що він професіонал екстра класу, та лікар від Бога. Висловлюємо безмежну вдячність у допомозі вирішення нашої проблеми. У майбутньому будемо звертатися за допомогою лише до нього! Рекомендуємо!
Іван
Рудяк Микола Іванович надзвичайно хороша людина та видатний спеціаліст. Хочеться від щирого серця подякувати йому за професіоналізм, та побажати наснаги в його не легкій роботі. Рекомендуємо!
Юлія
У нашому місті багато лікарів УЗД-діагностів. Але на мою думку Світлана Петрівна виділяється з поміж інших. Досвідчений спеціаліст та знавець своєї справи. Постійно проходимо обстеження лише у неї. Дуже задоволені її роботою. Рекомендуємо!
Мирослава
Лікар був відкритим та доброзичливим на прийомі, що у свою чергу викликає повагу до спеціаліста. Все дуже сподобалося: як проводилися процедури, як все пояснював та відповідав на поставленні запитання. Я залишилася дуже задоволена прийомом! Величезне спасибі лікарю!
Ірина
Ми з чоловіком вже давно мріяли про дитину. Але у нас ніяк не виходило. Змінили багато лікарів, аж поки за порадою знайомих не потрапили до Юлії Олександрівни. Професіонал своєї справи! завдяки її зусиллям ми зараз на 20 тижні вагітності. Низький Вам уклін. Рекомендуємо!
Євгенія
Завдячую своїм здоров'ям Холодян Ірині Ярославівній. Спеціаліст європейського рівня, лікар від Бога та професіонал з великої літери. Дуже задоволені її методикою роботи. Рекомендуємо!
У наш час важко знайти хорошого генетика для консультації. Але нам пощастило. За рекомендацією знайомого лікаря ми потрапили до чудового спеціаліста та знавця своєї справи Бришевац Людмили. Доступно та вичерпно відповіла на усі поставленні запитання, дала рекомендації. Залишилися дуже задоволенні.
Мілана
Сьогодні перший раз була на консультації у Ольги Іванівни. Враження залишилися винятково позитивні, висококваліфікований спеціаліст та знавець своєї справи. Уважна до найменших деталей. Ми почали рух у бік вирішення моєї проблеми, упевнена у позитивному результаті лікування.
Руслана
Одного разу, за рекомендацією друзів, потрапили на прийом до Олени Іванівни. Залишилися під приємним враженням від професіоналізму цього лікаря. Справжній віртуоз своєї справи. Надалі будемо звертатися лише до неї, та рекомендувати друзям та знайомим.

Врачи клиники Сеть медицинских центров "Мати та дитина"

Бришевац Людмила
очистить

Акции клиники

50% знижки на первинну консультацію гінеколога в мережі центрів Мати та дитина
до 30-04-2024
Гарне рішення пам'ятати про своє здоров'я Огляд у гінеколога за акційною ціною Хочемо познайомити вас з нашими лікарями, прийом у яких точно принесе вам тільки позитивні враження Вартість без…
50% знижки на первинну консультацію уролога-андролога в Мати та Дитина
до 30-04-2024
Отримайте знижку 50% на проходження первинної консультації у лікаря уролога-андролога. Перша консультація - це зустріч з лікарем, знайомство з медичною історією, при необхідності можливий огляд, а…
- 50% знижки на первинну консультацію репродуктолога в мережі Мати та Дитина
до 30-04-2024
- 50% знижки на первинну консультацію репродуктолога. Плануєте у цьому році вагітність? Розпочніть свій шлях до настання вагітності з першого базового обстеження для жінки Вартість без…
Первинна консультація акушера-гінеколога за 1 грн в Мати та Дитина
до 30-04-2024
Отримайте первинну консультацію лікаря акушера-гінеколога всього за 1 грн. Медичний центр ""Мати та дитина"" веде вагітність майбутніх мам, при заключенні договору на ведення, перша консультація…

новая цена

1 грн
Перша консультація вагітної зі знижкою 50% в мережі Мати та дитина
до 30-04-2024
Наші акушери-гінекологи, готові вам допомогти з усіма питаннями та потребами, пов'язаними з вагітністю. Пропонуємо вам першу консультацію у наших акушерів гінекологів зі знижкою 50%! Майбутні…
Фертильний check-up в Мати та Дитина
до 30-04-2024
Чому варто пройти перевірку фертильності функції ? Перевірка фертильності функції допомагає з'ясувати можливі проблеми з репродуктивним здоров'ям. Це надасть вам розуміння стосовно часу прийняття…
2630 грн

новая цена