Верещинська Андріана Петрівна

Ендокринолог
Асистент кафедри ендокринології ЛНМУ ім. Данила Галицького
Проводить діагностику та лікування цукрового діабету 1 та 2 типу, предіабету, ожиріння, хвороб щитоподібної залози (гіпотиреоз та гіпертиреоз), захворювань паращитоподібних залоз, остеопорозу, розладів гіпоталамо-гіпофізарної системи, порушень менструального циклу, допомагає з прегравідарною підготовкою.

Графік роботи фахівця: Час роботи фахівця:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед

Найкращий лікар
Іван
Дуже хороший лікар,рекомендую!!
Катерина
Звернулася до лікаря з проблемами щитовидки. Скерувала на аналізи і узд. Приємно вразило, що пояснила для чого ті аналізи і разом з уздистом дивилася узд. Призначала лікування. І мені полегшало .
Вікторія
Клініка дуже затишна , персонал привітний. Ендокринолог приємна, поскладала все по поличках. Призначила мінімум аналізів і у всі «попала». Пролікувалася. Зараз вже почуваю себе значного краще.
Люда
Дякую - допомогли. Дуже рада, що потрапила до Вас.
Світлана
Була в клініці для планового огляду, хворію цукровим діабетом давно. Ендокринолог скерувала на потрібні аналізи та узд. Все зробила в одній клініці. Лікарка призначила інше лікування, від нього стало набагато краще. Мені сподобалося!
Аня
Приємно звертатися по допомогу до такої лікарки.
Віра
Компетентність, уважність, чуйність -якості лікарки. Дякую!
Максим
Компетентний , чуйний та гарний лікар)
Саша
Була у лікаря Верещинської з високим цукром. переглянули всі мої аналізи, розпиталися по моєму самопочуттю та (такого ще не було!) виміряли одразу апаратом прям на прийомі цукор. Направила ще на аналізи. За пару днів була на повторному прийомі. Все чітко, спокійно та дуже тепло отримала роз'яснення щодо ліківання та свого стану. Андріана Петрівна, дуже вам дякую!
Василь
Дякую за професіоналізм!!!
Оксана Іванівна
задоволена прийомом у цієї лікарки. Звернула з проблемами щитовидки, до того багато у кого була, але так детально не пояснював ніхто , нарешті все стало ясно. Дуже зручно було здати аналізи та зробити узд в клініці в один день.
Юрій
У мене зоб, щороку роблю УЗД щитовидної залози, щоб розуміти чи все в нормі і чи не з’явилися вузли. УЗД обстеження мені вже 10 років робить Паска Ірина Ростиславівна. Моя лікар-ендокринолог зараз виїхала з України, і я лишилась без лікаря. Паска порадила Верещинську Андріану Петрівну, яка теж працює у їхній клініці IQMED. Ну першим візитом я задоволена.
Андрій
На фоні стресу різко зріс рівень цукру. Був на прийомі в Верещинської Андріани, діагностувала переддіабетний стан. Корегую харчування та фізичну активність, піду на повторний прийом. Сподобалось те, що лікар не призначила фуфломіцини і бади різноманітні.
Марія Василівна
Лікар дуже імпонувала. Спокійно вислухала, передивилася уважно всі мої аналізи і задавала додаткові питання. Молода, але адекватна. Прийомом задоволена.
Після прийому та призначеного лікування від цукру. Самопочуття стало супер. Навіть зір покращився (в даль добре стала бачити).
Остап
Прийом був дуже класний. Вислухала всі мої скарги, задавала свої питання. Пояснювала все чітко і зрозуміло. Пояснювала навіть як діють ліки. Тому консультацією дуже задоволений.
Тетяна
Звернулася з жіночими проблемами.Чудовий спеціаліст! Все доступно та зрозуміло!

• Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького, аспірантура, 2021 р. – дотепер
  • Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького, спеціалізація «Ендокринологія», 2021р.
  • Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького, інтернатура «Внутрішні хвороби», 2020р.
  • Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького, спеціальність «Лікувальна справа» 2018р.

• Науково- освітній проект “Школа ендокринолога”, 2022 р.
  • Науково – практична конференція “Актуальні питання сучасної діабетології” 2022р.
  • Вебінар “Гіперандрогенія. Сучасний алгоритм”, 2022
  • Конференція “ Ендокринні порушення у дорослих та дітей: просто про складне’, 2022
  • Конференція  “ Хронічна хвороба нирок: історія думок , фактів та доказів” 2022 р.
  • Науково- освітній проект “Школа ендокринолога” 2022р.
  • Науково- освітній проект “Гармонія гормонів. Основа репродуктивного здоров’я жінки” 2022р.
  • Семінар “ Репродуктивне здоров’я жінки: від теорії до практики ” 2022 р.
  • Науково – практична конференція “ Досягнення та перспективи експериментальної і клінічної ендокринології ” 2022 р.
  • Конференція “Метаболічний синдром – від системної терапії  до результату” 2022 р.

• Член Української діабетологічної асоціації та Клубу ендокринних новацій.

Лікар-ендокринолог займається лікуванням захворювань

• Цукровий діабет 1 та 2 типу
  • Ожиріння
  • Захворювання щитоподібної залози (гіпотиреоз, гіпертиреоз, аутоімунний тиреоїдит, ендемічний зоб, вузли ЩЗ у різні вікові періоди)
  • Захворювання паращитоподібних залоз (гіпопаратиреоз, гіперпаратиреоз, остеопороз)
  • Порушення менструального циклу ендокринного ґенезу
  • Гірсутизм