Ультрафонофорез в Києві (метро Мінська)

Можливо, вас цікавлять лікарі косметологи біля зуп. метро Мінськая
Фонофорез (Апарат БТЛ - 4000) ( для дітей) 450 грн
Знайдена 1 клініка

Ротаєнко Марина
Пройшли курс лікувальної фізкультури. Результатом дуже задоволені!
Анжела
Лікар надзвичайно хороший та професійний. До цього лікаря ми приходимо не перший раз, і як завжди, дуже задоволені прийомом. Завжди впевнені у ефективності призначеного лікування. За потреби обов'язково прийдемо ще! Рекомендуємо!
Христина
Доктор сподобалася, дуже уважна, все розповіла. Було приємно перебувати у неї на прийомі, поставила діагноз, призначила лікування. Вийшла з прийому у піднесеному настрої на увесь день. Буду приходити ще та рекомендувати усім близьким!
Наталія
Нам пощастило, мій син лікувався в Черновой Оксани Василівни, лікували ОКР! Вдало підібрані ліки і довіра мого сина до свого лікаря зробили свою справу! Моя дитина почуває себе добре і я також! Згадує Оксану Василівну з теплотою! Оксана Василівна, хочу подякувати Вам від свого імені і від імені мого сина Саши! Ви нам повернули життя!!!
Київ пр-т Василя Порика, 13 Б
м.Минская 82 12 м.Сырец 62 14 м.Нивки 86 15
Центр стимуляції мозку спеціалізується в області неврології і психіатрії, займається лікуванням затримок розвитку різного генезу, розладів аутичного спектру, наслідків травм або перенесених захворювань у дітей і дорослих. Для лікування захворювань використовуються апаратні методи, фізична реабілітація, фізіотерапія, психо-педагогічна корекція.
  • Фонофорез (Апарат БТЛ - 4000) ( для дітей) 450
  • Фонофорез (Апарат БТЛ - 4000) ( для дорослих) 600

Ультрафонофорез в лікарнях в інших районах Києва

Київ вул. Бориса Гмирі, 12 Б
м.Позняки 14 6 м.Осокорки 15 3
Приватний косметологічний кабінет «Естетика» існує з 2000 року, спеціалізується на різних новітніх методиках оздоровлення та омолодження шкіри обличчя та тіла.
  • Ультрафонофорез
Астра Дент
7,4
Київ вул. Якуба Коласа, 17
м.Житомирская 40 9 м.Святошин 43 9
Медичні послуги для краси та здоров'я надає косметологія Astra Dent (Астра Дент). В роботі лікарі-фахівці застосовують нову техніку та зарубіжні якісні препарати.
Сеть клиник "Полі-клініка"
8,2
Київ б-р Дарницький, 5 , Дарниця
м.Дарница 9 11 м.Черниговская 17 6
Багатопрофільний медичний заклад "Поліклініка на Дарницькому бульварі" пропонує своїм пацієнтам практично всі види амбулаторного лікування. У разі необхідності організовується лікування в клініці "Меділенд". Приймає лікар: Витер Валентина Кузьминична
  • Ультразвук з гідрокортизонову гелем - фонофорез (1 сеанс) 200
Київ вул. Євгена Сверстюка, 6
м.Левобережная 11 6 м.Дарница 29 6
Клініка доктора Бреннера — сучасний медичний заклад, який спеціалізується на дерматології та лазерній косметології, крім послуг з цих областей, надаються послуги масажу, трихології. Оснащена клініка новітнім обладнанням німецького та італійського виробництва: лазерна епіляція робиться на німецькому апараті MeDioStarNeXT, італійський апарат SynchroFT служить для видалення шкірних новоутворень. Також використовується новітня німецька розробка в області діагностики доклінічного стану шкіри, щоб попередити появу небезпечних патологій.
  • Фонофорез от 600