Сторінка 2. Лікарі психотерапевти в Києві (Шевченківський район)

Евгения Г.
Дуже приємна людина, яка вміє уважно слухати пацієнта. Все було добре, встигли поговорити про моє життя і зрозуміти чи потрібна мені терапія. Правда складно щось зробити за один прийом, це зрозуміло. Але лікар мені сподобався. тому я прийду на повторний.
04 березеня '20 г.
Русалана
Лікар уважна, допомогла мені з моєю проблемою. Відповіла на ті питання, на які мені потрібні були відповіді. Порадила дуже багато слушних речей. Які допомагають мені знову повернутися до нормального соціального життя. Рекомендую!
09 березеня '20 г.
Приятная, тактичная и понимающая доктор. Обращалась к ней по совету сотрудницы. Благодаря профессионализму врача я смогла восстановиться после затяжного периода депрессии и наконец-то могу жить полноценной жизнью. Огромное спасибо Вам за оказанную помощь!
13 лютого '17 г.
Александр
Нашла решение моей проблеме, в результате я довольный. Во время приёма чувствовал себя комфортно, и открыто мог говорить о своих проблемах, получая очень полезные ответы и понимание. Спасибо Ольга!
09 березеня '17 г.
Психотерапевт
Лікар надає психологічну підтримку та допомогу дорослим і дітям з патологіями психіки без великих органічних ушкоджень головного мозку. Лікує тривожність, нервозність, фобії, панічні атаки. Проводить групові або індивідуальні сеанси психотерапії. Бере активну участь в семінарах та тренінгах з психотерапії.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Психолог, Психотерапевт, Сексолог
Практикуючий психолог, спеціалізується в області сексології, а також дорослої і дитячої психології. В роботі використовує методи трансактного психоаналізу і гештальт терапії. Займається проблемами самооцінки, взаємин. Працює з проблемами молодих сімей, «любовними трикутниками», любовної залежністю і співзалежністю. Допомагає впоратися з депресією, втратами і тривогою. Надає допомогу в підготовці до важливих подій, а також щодо прийняття термінових рішень. Крім того, консультує з приводу труднощів у сексуальній сфері.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-08
Консультація 2000/3000 грн.
Психолог, Психотерапевт
Спеціалізується в області аналітичної психології (юнгіанскій аналіз) дітей від 5 років, підлітків та дорослих, короткостроковій терапії пар (психодинамический підхід).
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація 1900/2300 грн.
Невролог, психіатр, мануальний терапевт
Викликати лікаря додому
Лікар-невролог вищої категорії, психіатр, мануальний терапевт спеціалізується на лікуванні захворювань центральної та периферичної нервових систем. Лікує дисциркуляторну енцефалопатію, епілепсію, остеохондроз хребта, ВСД, психосоматичні розлади, панічні атаки.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-08
Психолог
21 рік досвіду
Психологічне консультування з питань: особистісно-професійного розвитку, самореалізації; сімейних і дитячо-батьківських стосунків; відновлення оптимальних психічних станів; психологічна діагностика й експертні висновки за запитом щодо психічного розвитку дитини
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Психотерапевт
Дитячий психотерапевт займається як індивідуальним, так і сімейним консультуванням. Проводить роботу в групах. Спеціалізується на роботі з дитячими страхами і страхом вагітних перед пологами. Надає послуги психологічної підготовки дитини до школи, підвищення його комунікативних здібностей. Крім того, допомагає налагодити сімейні взаємини і розібратися в собі кожному з членів сім'ї.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Консультація 1900 грн.
Психолог, Психотерапевт
Доктор Колодяжна Наталія спеціалізується в області Гештальт-терапії, проводить індивідуальні, сімейні і групові психологічні тренінги. Допомагає в подоланні емоційних розладів (фобій, страхів, тривог), вікових криз, проблем взаємин. Сприяє підняттю самооцінки, розвитку впевненості в собі. В роботі використовує арт-терапію, казкотерапію.
Консультація от 500 грн.
Київ вул. Січових Стрільців, 77 р.Шевченківський
Психотерапевт, Сімейний психолог
Спеціаліст допомагає пацієнтам налагодити міжособистісні стосунки, набути впевненості у собі, позбутися синдрому емоційного вигорання. Також працює з емоційною залежністю, розладами харчової поведінки, психосоматичними захворюваннями і дитячо-батьківськими відносинами.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Консультація 1900 грн.
Психотерапевт
Практикуючий психотерапевт, фахівець в області Гештальт терапії та психодрами. Пройшла навчання процесуально-орієнтованої терапії. Досконало володіє різними методами психотерапії. Займається лікуванням депресій, фобій. Проводить індивідуальні та групові сеанси психотерапії. Працює з людьми, котрі перенесли травми війни (мирне населення).
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Консультація 1900/2300 грн.
Невролог
Невролог і реабілітолог вищої категорії, сімейний лікар, спеціалізується на реабілітації цереброваскулярної патології, а також спінальних травм різного ступеня тяжкості і наслідків ЧМТ. Займається діагностикою та лікуванням вертеброгенних больових синдромів різної етіології, психовегетативних і дементних розладів, радикулітів, нейроінфекціонних захворювань.