Сторінка 3. Лікарі психотерапевти в Києві (Шевченківський район)

Очень ему благодарна. Отличный специалист
08 травня '19 г.
Обратились к Владимиру Викторовичу два месяца тому назад с многолетними проблемами сыновей. До этого уже прошли много разных специалистов и методик, что-то помогало, что-то на короткий срок...и всюду какое-то было отношение... как к обреченным... мол, смиритесь и все тут. Но Доктор Сорока дал нам "выдохнуть", дал надежду на лучшие перспективы, мы поверили, что наши ребята могут жить полноценной нормальной жизнью. Он очень внимательный, вникает вглубь, ищет причины заболевания, и даёт максимально конкретные практические рекомендации, которые реально облегчили всем нам жизнь. Путь к здоровью у нас непростой и не быстрый, мы это понимаем, но впервые за много лет у нас появился реальный помощник и проводник по этому пути, хороший, грамотный специалист, и мы верим, что теперь у нас точно все будет хорошо! Спасибо ему огромное!
23 жовтня '17 г.
Родион
После обращения к Владимиру Сороке мы с женой по-другому начали смотреть на наши семейные отношения. Нам удалось преодолеть проблемы взаимоотношений, научиться избегать конфликтных ситуаций. Советую другим парам этого врача.
28 лютого '17 г.
Евгений
Спасибо доктору Веретенниковой за внимание, доброжелательность и эффективную помощь. Виктория потрясающий психолог и культурный человек. Было приятно пройти лечение под ее руководством. Результаты впечатлили!
19 грудня '16 г.
Психотерапевт, Сімейний психолог
Вікторія Веретенникова займається питаннями психотерапії, кризової психології. Спеціалізується в області посттравматичних переживань, втрат близьких, розлучення. Проводить психологічну допомогу онкохворим та їх сім'ям. Займається лікуванням депресивних станів, фобій, страхів, особистісних розладів. Учасник волонтерської програми для онкохворих дітей.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.3
Консультація 1900 грн.
Психіатр, Психолог, Психотерапевт
21 рік досвіду
Лікар Сорока Володимир Вікторович спеціалізується в області психології, психотерапевт. Надає консультативну, діагностичну, терапевтичну допомогу пацієнтам із захворюваннями психічного характеру, нервової системи. Доктор займається лікуванням фобій, депресивних розладів, депресивно-маніакального синдрому, тривожності, нервозності, підвищеній дратівливості, деллірія. Спеціалізується на проведенні сеансу психотерапії.
Консультація 2000 грн.
Психіатр, психотерапевт
Викликати лікаря додому
Спеціаліст проводить психофармакотерапію (за потреби) психічних, граничних, нервових розладів, психоемоційних розладів органічного походження (наслідок ЧМТ, інсультів). Здійснює психологічну консультацію, психодинамічну психотерапію, сімейну консультацію. Також займається психофармакотерапією психічних розладів (емоційних, когнітивних) у людей похилого віку.
Записатися на прийом3 онлайн записи
Консультація від 750 грн
Аналітично-орієнтований психотерапевт
Спеціаліст займається індивідуальною дорослою психотерапією, дитячою психотерапією та сімейною психотерапією. Надає допомогу пацієнтам при проживанні розлучень, сильному стресі, залежностях, травматичних стосунках. Веде психологічні ігри, АРТ терапевтичні заняття, навчальні курси та тренінги.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-08
Консультація 1700/2100 грн.
Психотерапевт
Доктор Дубиківська Віта надає пацієнтам послуги лікаря-психотерапевта. Постійно консультує пацієнтів з профільних питань і захворювань, проводить постановку діагнозу і підбору найбільш відповідного лікування. В роботі користується всіма методами діагностики і лікування, такими як: психоаналіз, екзистенціальна і гештальт-терапії. Спеціалізується на корекції особистісних порушень і девіантної поведінки.
Лікар-психолог, дитячий психолог, психотерапевт по роботі з дітьми та батьками в гуманістичному підході
Лікар проводить сеанси психотерапії для дітей та їхніх батьків. Лікує дитячі неврози та реакції невротичного типу, тривожність та дитячі страхи. Працює з труднощами у дитячо-батьківських відносинах, дитячими травмами. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах з психології.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Псіхотерапевт в клієнт-центрованому підході
Спеціаліст займається індивідуальною психотерапією. Допомагає вирішити особистісні проблеми (невпевненість у собі, занижена самооцінка, складнощі у взаєминах, вікові кризи). Працює з важкими психотравмами, сімейними проблемами та психологічними конфліктами.
Психіатр
Лікар займається діагностикою та лікуванням психічних захворювань. Проводить диференційну діагностику патологій, патопсихологічне тестування. В роботі використовує медикаментозну терапію, поведінкову психотерапію. Лікує депресію, шизофренію, панічні атаки, фобії, психічні порушення в клімаксі.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Консультація онлайн 2000
Клінічний психолог, практичний психолог
Клінічний та практичний психолог працює з такими проблемами, як депресія та суїцидальність, тривожні розлади, розлади поведінки, розлад дефіциту уваги/гіперактивності.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Консультація 45 хвилин - 1200, діагностика - 1800
Психолог, Психотерапевт
Лікар-психолог, психотерапевт, спеціалізується на Гештальт-терапії, проводить індивідуальне консультування пацієнтів, сеанси психотерапії, веде терапевтичні групи і працює з парами. Займається терапією тривожних станів, фобій, панічних атак, психосоматичних розладів. Допомагає в регулюванні сімейних і міжособистісних відносин.
Консультація от 500 грн.
Київ вул. Січових Стрільців, 77 р.Шевченківський