Сторінка 7. Лікарі стоматологи в Києві (метро Позняки)

Nadiya
Лікар дуже приємний і доброзичливий, уважно оглянув і доступно пояснив.Надав розгорнуті, та дуже детальні рекомендації. Все що цікавило мене, я дізналася. В цілому задоволена візитом. Неодмінно прийду на повторний прийом. Рекомендую!
20 лютого '20 г.
Діагноз визначив точно та швидко. Зверталися в міську клініку, говорили, що нічого у вас немає. Владислав Олегович поставив діагноз, написав детальний план лікування. Ми йому вдячні, за кваліфікований, та компетентний підхід. Дякую!
14 березеня '20 г.
Татьяна Т.
Лікар дуже досвідчена і компетентна. Уважно вислухала всі мої скарги і переживання. Дуже грамотно і толково провела консультацію. Дала хороші рекомендації. Відмінний фахівець. Я в захваті!!! Обов'язково прийду на повторний прийом!
16 лютого '20 г.
Vitalik
Лікар дуже кваліфіковано провела прийом, дала хороші рекомендації. Розписала подальше лікування, відповідала на всі мої запитання. Після прийому залишилися тільки позитивні емоції. Вона хороша не тільки як фахівець, але як і людина.
09 лютого '20 г.
Стоматолог-терапевт
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань зубів і ясен. Здійснює пломбування зубів, відновлення зубної емалі, чистку зубів від нальоту і каменю. Приймає пацієнтів з пульпітом, карієсом, гінгівітом, пародонтитом. В роботі використовує сучасні техніки та методики.
Хірург-ортопед
Лікар спеціалізується на видаленні зубів мудрості і зубної імплантації. Лікує атиповий розташування зубів мудрості, вторинну адентію зубів. Виконує установку коронок і вінірів. В роботі використовує сучасні методики. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Стоматолог, ортодонт
Лікар займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань зубів у дорослих і дітей. В роботі використовує якісні матеріали та керується міжнародними техніками і стандартами. Проводить шинирование зубів, герметизацію фісур і відбілювання зубів. Спеціалізується на виправленні прикусу пластинками. Лікує всі види карієсу, пульпіт, пародонтоз, стоматит, хейліт і гінгівіт.
Стоматолог-ортопед
Лікар надає всі види ортопедичних послуг. Виконує протезування зубів коронками, винирами і вкладками. Спеціалізується на зубної імплантації. Приймає пацієнтів з повним або частковим руйнуванням зубів. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Стоматолог-хірург, ортопед
Лікар спеціалізується на лікуванні зубів і ясен хірургічними методами. Займається видаленням зубів, розміщенням зубних імплантів, виправленням вроджених дефектів. Приймає пацієнтів з кістами ротової порожнини. При необхідності призначає рентгенографію і КТ. В роботі використовує сучасні методики і техніки.
Стоматолог-гігієніст
Лікар спеціалізується на профілактиці стоматологічних захворювань. Виконує ряд маніпуляцій щодо запобігання карієсу: запечатування фісур і усунення нальоту за допомогою сучасних методик. Здійснює полірування зубів спеціальними пастами, покриття зубів фтористим лаком або гелем для зміцнення емалі.
Стоматолог, дитячий стоматолог
Доктор займається діагностикою та лікуванням стоматологічних захворювань. Лікує всі види карієсу і його ускладнення. Виконує пломбування кореневих каналів і відбілювання зубів. Проводить складне і атиповий видалення зубів. Приймає дорослих і дітей.
Консультація от 150 грн.
Стоматолог-терапевт, ендодонтист, дитячий лікар, пародонтолог
Лікар стоматолог-терапевт, ендодонтист, дитячий лікар, пародонтолог, займається комплексною терапією захворювань зубного ряду. Спеціалізується на естетиці, усуває дефекти. Лікує періодонтит, пульпіт, гінгівіт, стоматит, ставить пломби. Проводить повну санацію ротової порожнини. Готує до імплантації. Робить професійну чистку від карієсу, нальоту і каменів.
Стоматолог-терапевт, пародонтолог
Лікар спеціалізується на лікуванні зубів, каналів. Займається видаленням нервів і їх очищенням, пломбує зуби. Усуває видимі дефекти зубного ряду, видаляє карієс, наліт і камені. Проводить санацію ротової порожнини. Лікує стоматит, гінгівіт, періодонтит, пародонтит.
Стоматолог-терапевт, ендодонтист, ортопед, пародонтолог
Доктор Кованова Анна Вікторівна є головним лікарем клініки. Стоматолог-терапевт, ендодонтист, пародонтолог. Спеціалізується на лікуванні захворювань зубів і ясен, таких як карієс, пульпіт, пародонтит. Займається пломбуванням кореневих каналів. Веде складних пацієнтів, становить комплексні плани лікування, проводить естетичну і функціональну тотальну реабілітацію порожнини рота.