Лікарі мамологи в Києві (метро Позняки)

Попала на консультацию (профилактическое гинекологическое обследование) по купону. Обратилась так же с вопросом «лишних» волос на теле. Назначили сдать гормональные анализы. Несколько приемов. Плюс лечение. В общем денег немало было потрачено. Она прописала таблетки Джес на 3 мес. Я пропила всего 2. Грудь превратилась в камень, жуткая боль, с годами волос стало ещё больше, и я постоянно мучаюсь теперь мастопатией. Мне на время приёма было 25 лет, не рожала. Угробила мне всю гормональную систему. Мне пришлось после лечиться у другого врача (все были в шоке что мне назначили такие таблетки). Сказали: « Это очень вредные таблетки, особенно для нерожавших!». Снова куча денег, жуткая мастопатия, эрозия шейки матки- заново пришлось лечиться.
30 листопада '-1 г.
Я очень благодарна Лузан Павлу Викторовичу, это доктор от бога.Своим граммотным подходом к моей болезни, он дал шанс на жизнь. Моя семья очень ему благодарны.Мы и ему желаем Мира и Здоровья, счастья, тепла и добра. Как хорошо, что есть такие Люди, как Павел Викторович, спасибо.
30 листопада '-1 г.
Антонина
Прекрасный врач. Человек с энциклопедическими знаниями. Огромный опыт. Рекомндую
02 листопада '17 г.
НАТАША
Мы приехали с Донбаса.Никого не знали. Случайно попали к Мерновой Очень довольны. Никакого другого врача не надо. На бейджике написано - врач высшей категории. Полностью с этим согласна.
28 серпня '17 г.
Гінеколог, Ендокринолог, Маммолог, УЗД-фахівець
Лікар гінеколог-ендокринолог вищої категорії, мамолог. Спеціалізується на лікування безпліддя, супровід вагітних жінок, хірургічне та медикаментозне лікування хвороб шийки матки (електрокоагуляція, радіохвильова абляція, лазеротерапія), лікування запалень хвороб передаються статевим шляхом, ечень пацієнток з порушенням менструального циклу, полікістозу яєчників і ін.
Київ вул. Олени Пчілки, 4 м.Позняки278м.Харківська348
Мамолог, Онколог
Лікар-мамолог, онкохірург вищої категорії. Виконав понад 5 000 операцій, спеціалізується на хірургії захворювань онкологічного профілю: молочної залози, м'яких тканин, щитовидки і т.д. Автор винаходу «Спосіб радикальної резекції молочної залози при онкологічної патології».
Мамолог, онкохірург, пластичний хірург
Пластичний хірург , що проводить операції на обличчі та тілі. Автор понад 10 наукових робіт
Записатися на прийомЗа місяць записано 2 пацієнта
Онколог, мамолог, онкохірург
Лікар хірург вищої категорії, онколог, мамолог. Надає послуги з виконання всього спектру амбулаторних операцій, володіє методами і методиками ректороманоскопії, пункціональной діагностики, діатермокоагуляції новоутворень. Мамологічні, проктологічні обстеження, лікування при патології судин.
Київ вул. Дніпровська набережна, 25 м.Осокорки153м.Позняки277