Лікарі гематологи в Києві (метро Позняки)

Анастасія
Дуже приємно мати справу з професіоналами. Дуже задоволена Вашими врачами та обслуговуванням. Потрапляла до різних спеціалістів та була задоволена рекомендаціями, які вони давали. Так тримати! Рекомендую Вас всім своїм знайомим.
31 серпня '18 г.
Юра Т.
Всё было супер. Пошел на поправку. спасибо врачу
22 грудня '18 г.
Оксана Андреевна - замечательный врач и чуткий человек. Три месяца "мыкались" по больницам Киева и только она установила правильный диагноз.
11 травня '18 г.
Сергей
Спасибо за оказанную помощь! Я уже не надеялся побороть болезнь!
04 вересня '16 г.
Терапевт, гастроентеролог
Юлія Олександрівна - практикуючий фахівець, що застосовує сучасні методики діагностування та лікування пацієнтів з хворобами терапевтичного, а також гастроентерологічного профілю. Лікар складає індивідуальні схеми лікування на основі комплексної оцінки стану здоров'я пацієнт. Володіє англійською мовою, здійснює прийом іноземних пацієнтів.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-24
Гематолог
Лікар-гематолог вищої категорії, кандидат медичних наук. Спеціалізується на лікуванні лейкозу, лімфом, лімфогранулематозу та інших онкологічних уражень крові та кровотворної системи. Закінчила Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-24
Хірург-онколог
Педіатр, Неонатолог
Викликати лікаря додому
Доктор Усова Ольга Олегівна фахівець в області педіатрії та неонатології. Надає послуги з лікування анемії, артриту, бронхіту, дерматиту, жовтяниці, ГРВІ. Виконує корекцію по дитячому вигодовуванню, складає індивідуальний графік прикорму і вакцинації. Займається промиванням шлунка, интубацией, вимірюванням тиску, пальпацією, аускультацией. Член асоціації неонатологів України
Педіатр
21 рік досвіду