Івченко Володимир Андрійович

Стоматолог
Доктор Івченко Володимир Андрійович займається терапевтичним і ендодонтичним лікуванням хвороб зубів. Також компетентний в області естетичної стоматології. Надає послуги лікування кореневих каналів, в якості основного інструменту використовує операційний мікроскоп. Крім того, виконує мініінвазивне відновлення зубної емалі, встановлює протези і пломбує зуби.

Лана
10 травня '18р.
Очень хороший стоматолог!!!! И очень добрый:) рекомендую
Владимир Андреевич помог мне вернуть улыбку) Лечение провел быстро и качественно, рапсисал необходимые рекомендации. Теперь буду регулярно приходить к нему на профилактические осмотры. Рекомендую его как отличного врача!
Андрій
Хороший стоматолог і хороша людина
Леня
Пломбирование делает очень качественно! Поставил пломбу два месяца назад, до сих пор как новенькая
Ивченко относится к новому поколению стоматологов, ориентированных на современные технологии. Мне это подходит, ведь я хочу, чтобы мои зубы выглядели безупречно. Владимир знает, как добиться максимального эффекта.

• Київський медичний інститут УАНМ, стоматологічного факультету;
  • інтернатура в Національній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика.

• «Актуальні аспекти сучасного протезування. Протезування на імплантатах", - Др. Гіві Орджонікідзе, м. Москва (Росія.);
  • "Прикладна ендодонтія. Практичні підходи до вирішення щоденних завдань», Др. Ілля Мер, м. Москва (Росія.);
  • Авторський курс "Адгезивна техніка в мікро-інвазивній реставрації зубів", Др. Дмитро Рузанов, м. Талін;
  • Естетична реабілітація: комплексний ортопедичний підхід", Др. Муаро Фрадеані, м. Мілан (Італія.);
  • "Авторський курс "Майстерність протезування", Др. Олександр Бабуров, м. Санкт-Петербург (Росія.);
  • "Планування ортопедичного лікування", Др Дажаєв Гаджі, м. Москва (Росія.);
  • "Фотографія в стоматології", Др. Паоло Монтейро, м. Лісабон;
  • «Пряма і напівпряма реставрація зубів»; Др. Джейсон Смітсон, м. Корнуолл;
  • "Керамічна реставрація передніх зубів", Др Паскаль Маньє, м. Сан-Франциско (США);
  • "Пластична пародонтальна хірургія", Др Арам Давидян, м. Москва (Росія.).