Лікарі неонатологи в Києві (метро Позняки)

Алексій
Вона дуже уважна, задає правильні питання. Ми залишилися дуже задоволені. Консультація проходить у комфортній та добродушній обстановці .Нас все влаштувало, обов'язково прийдемо на повторний прийом. Лікаря однозначно буду рекомендувати!
06 лютого '20 г.
Ілля
Лікар дійсно прагне допомогти, проводить ретельне обстеження. Можу виділити три ключові фактори: людяність, уважність та професіоналізм. Приділили стільки часу, скільки потребувала проблема. Вона дуже чудовий спеціаліст. Рекомендую!
02 лютого '20 г.
Нам порекомендовали знакомые Ирину Васильевну как одного из лучшых педиатров! Вы знаете и не ошиблись,у нас есть с чем сравнить были у многих от самых дорогих до самых дешёвых!могу сказать одно огромная ей благодарность,она врач с большой буквы!Рекомендую!
05 січня '18 г.
Вета
Наблюдаемся у нее чуть ли не с рождения, ни с какой плохой стороны за два года себя не показала. Рекомендуем
18 грудня '16 г.
Педіатр, Неонатолог
Доктор Тимошенко Ірина Василівна має другу лікарську категорію в педіатрії. Також компетентна в неонатології. Лікує новонароджених і дітей аж до вісімнадцяти років. Надає ряд діагностичних, лікувальних та профілактичних послуг, проводить консультації і огляди. Лікує інфекції, віруси і запалення в неускладненій формі.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Викликати лікаря додому
Доктор Усова Ольга Олегівна фахівець в області педіатрії та неонатології. Надає послуги з лікування анемії, артриту, бронхіту, дерматиту, жовтяниці, ГРВІ. Виконує корекцію по дитячому вигодовуванню, складає індивідуальний графік прикорму і вакцинації. Займається промиванням шлунка, интубацией, вимірюванням тиску, пальпацією, аускультацией. Член асоціації неонатологів України
Педіатр, Неонатолог
Доктор Голота Тетяна Вікторівна спеціалізується в областях педіатрії та неонатології. Лікує маленьких пацієнтів з народження, виходжує недоношених малюків. Консультує як фахівець в терапії новонароджених. Займається лікуванням інфекційних захворювань шлунково-кишкового тракту у дітей раннього віку. Лікує ротавіруси, гастрити, гельмінтози. Крім того, проводить огляди і оцінює загальний стан дитини.
Київ вул. Анни Ахматової, 31 м.Позняки85м.Осокорки2410
Педіатр, неонатолог