Германович Андрій

Стоматолог
Лікар Германович Андрій - стоматолог. Спеціалізується на захворюваннях ротової порожнини протягом 31 року. Кваліфікується на хірургічному лікуванні. Проводить видалення зубів, установку імплантатів. Працює з індивідуальними схемами терапії. Кваліфікується на кістковій пластиці різної складності. Приймає пацієнтів за попереднім записом.

Виталий
Всем рекомендую этого доктора, отличный специалист. У меня была сложная ситуация, многие зубы требовали лечения, все это долго, сложно и дорого. Но доктор предложил мне несколько вариантов лечения, чтобы я выбрал то, что мне подойдет. И действительно, если подойти грамотно, можно избавиться от проблем с зубами.

• Київський університет ім. О.О. Богомольця;
  • Інтернатура на базі Київського університету ім. О.О. Богомольця.

• "Сучасні тенденції в незнімному протезуванні. Протезування на імплантатах", Д-р. Опанасюк И.В, Київ;
  • "Сучасні підходи і технології в дентальній імплантології і тканинній інженерії", Д-р. Параскевич В.Л., Мінськ;
  • "Дентальна імплантація в умовах дефіциту кісткової тканини в дистальних ділянках нижньої щелепи", Д-р.Обухівський А.В. Одеса;
  • "Розрізи і види клаптів в імплантології", Д-р. Опанасюк И.В, Київ;
  • "Сучасні хірургічні методики відшкодування передімплантації об'єму кістковій тканині атрофованого альвеолярного відростка щелеп з використанням остеокондуктивного матеріалу Easy — Graft", Д-р. Штеренберг А., Київ;
  • "Менеджмент м'яких тканин в складних клінічних умовах у фронтальному відділі", Д-р.Арам Давидян, Москва;
  • "Хірургічна пародонтологія. Регенеративна парадонтальная хірургія", Д-р. Опанасюк И. У, Київ;
  • "Мукогингівальна пародонтальная хірургія", Д-р. Февралева А.Ю, Москва;
  • "П'езохірургія в хірургічній стоматології. Синус- Ліфтинг", Д-р. Опанасюк И.В, Київ.

Участі в асоціаціях

• Почесний член клубу імплантологів України;
  • Дійсний член Асоціацій імплантологів і парадонтологів України.