Лікарі лікарі лфк в Києві (метро Позняки)

Григорій
Дуже хороша людина! Знає як правильно допомогти травмованій людині. Болі у спині, інколи, бувають просто нестерпними. Але їх вдається позбутися, хоч не на довгий час, завдяки зусиллям цього лікаря. Дуже хороший спеціаліст! Рекомендую.
05 березеня '20 г.
Наира
Відмінний фахівець! Уже не одноразово була у неї на сенсі масажу. Все допомагає. Євгенія Борисівна справжні знавець своєї справи. Не так давно, я отримала травму, і мені важко ходити через біль. Але після масажу посуває себе значно краще.
06 березеня '20 г.
Вероника Владимировна
Межпозвоночная грыжа дает сильные боли. Медикаментозной терапии недостаточно. Меня направили к Юлии Николаевне, чтобы пройти курс ЛФК. О докторе сложилось хорошее впечатление. Составила индивидуальный комплекс упражнений, предварительно изучив мою проблему. Упражнения дают хороший эффект и облегчение. Я довольна квалификацией врача.
18 квітня '17 г.
Волобуева
У меня сколиоз еще с детства, а от многочасовой малоподвижной сидячей работы еще и шейно-грудной остеохондроз добавился. В качестве комплексного лечения мне назначили лечебную физкультуру. Доктор Токарь отлично разбирается в своем деле. Составила мне такой комплекс упражнений, который уже через 10 дней дал первые результаты. Теперь занимаюсь физкультурой по индивидуальной программе и с благодарностью вспоминаю Юлию Николаевну.
28 березеня '17 г.
Масажист, Реабілітолог
Спеціаліст займається лікуванням різних захворювань за допомогою масажних технік. Виконує комплексний оздоровчий масаж, дитячий масаж (з 4 років), лікувальний масаж. Проводить заняття з лікувальної фізкультури, спеціалізується на сухому витягненні хребта. Допомагає пацієнтам відновити фізичну активність після перенесених травм.
Інструктор-реабілітолог
Лікар-реабілітолог спеціалізується в області відновлювальної медицини. Працює в кабінеті ЛФК, інструктує пацієнтів, складає індивідуальні плани лікувальної фізкультури з метою реабілітації. Також використовує техніки мануальної терапії. Спостерігає пацієнтів в післяопераційний і післяінсультних період, допомагає їм відновитися.
Київ вул. Олександра Мишуги, 6 (ТЦ "Паралель", 1 поверх) м.Позняки52м.Харківська158
Реабілітолог, Кінезітерапевт
Спеціаліст надає допомогу пацієнтам, які потребують фізичної реабілітації. Спеціалізується в області кінезітерапії, володіє глибокими техніками масажу. Працює з дорослими, які перенесли інсульт та операції на менісках, хрестоподібних зв'язках. Приймає дітей з ДЦП. Лікує остеохондроз, міжхребцеві грижі, сколіоз, дорсалгии і цервикалгии.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Фізичний терапевт, реабілітолог, кінезіотерапевт, масажист, інструктор ЛФК
Спеціаліст займається фізичною реабілітацією післяопераційних хворих та консервативним лікуванням ортопедичних хворих. Володіє масажними техніками, проводить тейпування. Здійснює прийом дорослих та дітей. Лікує п'яткову шпору, вивих плеча, переломи кінцівок, сколіоз та плоскостопість.