Лікарі нефрологи в Києві (метро Позняки)

Олександр
Був на огляді у лікаря, дуже задоволений підходом лікування. Дякую
30 листопада '-1 г.
Олег
Все было великолепно, знаю его уже давно, рекомендую.
12 листопада '19 г.
Отличный , знающий врач. Внимательный, вежливый, сразу поставил правильный диагноз, назначил лечение.В тот же вечер стало намного легче, продолжаем лечение.
11 липня '17 г.
Запустил я, к сожалению, свою болезнь. Надо было раньше приходить, тогда бы не было столько сложностей с лечением. Спасибо Владимиру Тарасовичу, что довел дело до конца – вылечил меня.
18 грудня '16 г.
Уролог, Сексолог, Андролог
Лікар-уролог першої кваліфікаційної категорії, андролог, сексолог, займається лікуванням хвороб сечостатевої системи у чоловіків і жінок, в тому числі сечокам'яної хвороби, еректильної дисфункції, запальних процесів. Володіє навичками хірургічного лікування патологій, радіохвильової терапією, малоінвазійними техніками ведення операцій. У роботі Володимир Тарасович застосовує індивідуальний підхід, зберігає конфіденційність. Можливі консультації англійською мовою.
Уролог, Андролог
21 рік досвіду
Лікар уролог-андролог. Надає послуги з лікування та діагностики захворювань сечостатевої системи, спеціалізується на питаннях сексології та андрології. Закінчив Національний медичний університет ім. А. О. Богомольця.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9