Сторінка 2. Лікарі хірурги в Києві (метро Площа Українських героїв)

Стас
По новой щадящей методике лечился у Алексея Георгиевича с геморроем. Болячка конечно неприятная, но доктор помог справиться с ней довольно быстро.
18 лютого '17 г.
Алексей
Не думал, что парапроктит такая сложная болезнь. К личной гигиене относился как к чему-то несущественному, да и к врачу обратился, когда процесс был запущенный. Хорошо, что попал к хорошему специалисту. Доктор сделал мне операцию. Но теперь все нормально, и я буду строго делать все, что прописал мне врач, чтобы не допустить повтора.
12 лютого '17 г.
Рімма
Лечил у Алексея Георгиевича геморрой. Результатом доволен. Сейчас ничего не беспокоит. Буду соблюдать данные врачом рекомендации, чтобы не было ухудшений.
03 грудня '16 г.
Дмитрий
Благодарю за решение моей проблемы.
25 вересня '16 г.
Проктолог, Хірург
Лікар-хірург, проктолог, займається діагностикою та лікуванням хвороб прямої кишки. Застосовує криодеструкцию при терапії геморою, метод локальної гіпотермії при запальних процесах в прямій кишці. Веде прийом і консультує пацієнтів, виконує хірургічні операції. Має вчений ступінь к. М. Н., Лікар вищої категорії кваліфікації. Автор 90 наукових публікацій, співавтор навчальних матеріалів по хірургії, зареєстрував 3 винаходи, 15 раціональних пропозицій. Доповідач і слухач міжнародних науково-популярних конференцій.
Проктолог, Хирург
Хірург, Флеболог
Лікар спеціалізується на судинних патологіях. Проводить комплексну терапію хронічних хвороб. Спеціалізується на консервативному і оперативному лікуванні варикозного розширення вен, флебіту, тромбозу, патологій вен малого таза і кровотеч. Приймає в плановому і екстреному порядку.
Хірург, онкохірург
Лікар займається лікуванням доброякісних та злоякісних новоутворень. Виконує підшкірну та радикальну мастектомію. Проводить видалення доброякісних пухлин молочної залози. Систематично бере участь в міжнародних конференціях, присвячених лікуванню раку молочної залози, косметичній та естетичній хірургії.
Хірург
Лікар проводить різні хірургічні втручання на органах та м'яких тканинах. Виконав понад 10 000 операцій, з яких близько 500 лапароскопічних. Проводить герніопластику (видалення грижі), лапароскопічну холецістостомію, лапароскопічну адреналектомію та видалення щитовидної залози.
Хірург