Короленко Владислав Борисович

Проктолог, Хірург
директор
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Лікар-хірург, проктолог, займається діагностикою та лікуванням хвороб прямої кишки. Застосовує криодеструкцию при терапії геморою, метод локальної гіпотермії при запальних процесах в прямій кишці. Веде прийом і консультує пацієнтів, виконує хірургічні операції. Має вчений ступінь к. М. Н., Лікар вищої категорії кваліфікації. Автор 90 наукових публікацій, співавтор навчальних матеріалів по хірургії, зареєстрував 3 винаходи, 15 раціональних пропозицій. Доповідач і слухач міжнародних науково-популярних конференцій.
Київ вул. Михайла Коцюбинського, 8а м.Університет119м.Золоті ворота126м.Площа Українських героїв208

Алексей
Не думал, что парапроктит такая сложная болезнь. К личной гигиене относился как к чему-то несущественному, да и к врачу обратился, когда процесс был запущенный. Хорошо, что попал к хорошему специалисту. Доктор сделал мне операцию. Но теперь все нормально, и я буду строго делать все, что прописал мне врач, чтобы не допустить повтора.
Арсений
Врач осмотрел меня еще как терапевт и дал еще множество других советов.
Дмитрий
Благодарю за решение моей проблемы.

• 1972 р. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, медичний факультет;
  • Науковий ступінь — кандидат медичних наук.

• 2012 р. — курси в м. Рим, Італія.

• Член Європейського колопроктологічним суспільство.