Сторінка 2. Лікарі кардіологи в Києві (метро Почайна)

Євген
Дуже сподобалося, те, як лікар оглянула дитину. Більш широко бачить суть проблеми ніж здавалося. В принципі, лікар нікуди не підганяла і не поспішала. Я задоволена призначенням. Вони підбиралися коректно. Лікування допомагає. Дякую!
18 березеня '20 г.
Ксения
Нам все сподобалося. Хороший доктор! Рекомендуємо! Лікар дуже уважна, все дізналася у нас, розпитала. Вона з турботою поставилася до дитини, дуже приємна. Дійсно цікавилася нашим здоров'ям. Обов'язково прийдемо ще. Рекомендую!
18 березеня '20 г.
Сергей Васильевич
Отличный специалист, причем не в одной области. А с моим букетам болячек - это как раз то, что нужно. Александр Владимирович успешно лечит все мои простуды, помог избавиться от постоянных ангин, а также наблюдает меня по поводу язвы желудка. При повышении давления или повышенном сердцебиении сразу к нему.
13 березеня '19 г.
Терапевт, Гастроентеролог, Кардіолог
Лікар спеціалізується в області терапії, гастроентерології та кардіології. Протягом 27 років успішно лікує гостру респіраторну вірусну інфекцію, грип, ангіну, гастрит, виразку шлунка, аритмію, тахікардію, ішемічну хворобу серця. У роботі використовує як традиційні, так і сучасні методики.
Дитячий кардіоревматолог, педіатр
Лікар займається діагностикою та лікуванням серцево-судинних захворювань і патологій сполучної тканини у дітей від народження до 18 років. Також спеціалізується на лікуванні хвороб шлунково-кишкового тракту і дихальної системи. Приймає дітей з швидкою стомлюваністю, задишкою, підвищеною пітливістю і від систематичного головного болю.
Терапевт, кардіолог
Лікар здійснює прийом пацієнтів із захворюваннями травної, дихальної та сечовидільної систем. Проводить профілактичні огляди пацієнтів з факторами ризику розвитку серцево-судинних захворювань. Виконує електрокардіографію, ехокардіографію та плевральну пункцію під контролем УЗД. Лікує пороки серця, гіпертонічну хворобу, стенокардію, аритмію та серцеву недостатність.
Терапевт
Доктор лікує широкий спектр захворювань дихальної, травної, серцево-судинної, сечовидільної систем. Виконує розшифровку результатів лабораторних досліджень. Консультує з питань вакцинації. Приймає пацієнтів з бронхітом, пневмонією, гастритом, гіпертонічною хворобою.
Кардіолог
Терапевт
Лікар займається виявленням та лікуванням хвороб терапевтичного профілю. Виконує ЕКГ, розшифровує результати досліджень. Успішно лікує ГРЗ, бронхіти, бронхіальну астму, гіпертонічну хворобу, вегетативну соматоформну дисфункцію. Консультує з питань вакцинації.
Київ вул. Вишгородська, 38 м.Почайна28м.Оболонь30