Ростоцька Світлана Володимирівна

Дитячий кардіоревматолог, педіатр
Лікар займається діагностикою та лікуванням серцево-судинних захворювань і патологій сполучної тканини у дітей від народження до 18 років. Також спеціалізується на лікуванні хвороб шлунково-кишкового тракту і дихальної системи. Приймає дітей з швидкою стомлюваністю, задишкою, підвищеною пітливістю і від систематичного головного болю.

Ксения
Нам все сподобалося. Хороший доктор! Рекомендуємо! Лікар дуже уважна, все дізналася у нас, розпитала. Вона з турботою поставилася до дитини, дуже приємна. Дійсно цікавилася нашим здоров'ям. Обов'язково прийдемо ще. Рекомендую!
Євген
Дуже сподобалося, те, як лікар оглянула дитину. Більш широко бачить суть проблеми ніж здавалося. В принципі, лікар нікуди не підганяла і не поспішала. Я задоволена призначенням. Вони підбиралися коректно. Лікування допомагає. Дякую!

• Школа дитячого кардіоревматологів м. Київ.
  • Всеукраїнський з'їзд дитячих кардіологів.
  • ТУ "Основи ехокардіографії у дітей".
  • ТУ "Вроджені вади серця".
  • Вебінар "Дитячі інфекції: серце під прицілом".
  • Вебінар "Хвороба Кавасакі".
  • Науково-практична конференція з міжнародною участю «Складний пацієнт у практиці педіатра».
  • Науково-практична конференція Асоціації аритмологів України.
Схожі спеціалісти:
Сімейний лікар, кардіолог, лікар функціональної діагностики
Дитячий кардіоревматолог, функціональний діагност