Сторінка 3. Лікарі кардіологи в Києві (Оболонський район)

Євген
Дуже сподобалося, те, як лікар оглянула дитину. Більш широко бачить суть проблеми ніж здавалося. В принципі, лікар нікуди не підганяла і не поспішала. Я задоволена призначенням. Вони підбиралися коректно. Лікування допомагає. Дякую!
18 березеня '20 г.
Ксения
Нам все сподобалося. Хороший доктор! Рекомендуємо! Лікар дуже уважна, все дізналася у нас, розпитала. Вона з турботою поставилася до дитини, дуже приємна. Дійсно цікавилася нашим здоров'ям. Обов'язково прийдемо ще. Рекомендую!
18 березеня '20 г.
Дитячий кардіоревматолог, педіатр
Лікар займається діагностикою та лікуванням серцево-судинних захворювань і патологій сполучної тканини у дітей від народження до 18 років. Також спеціалізується на лікуванні хвороб шлунково-кишкового тракту і дихальної системи. Приймає дітей з швидкою стомлюваністю, задишкою, підвищеною пітливістю і від систематичного головного болю.
Терапевт, кардіолог
Лікар здійснює прийом пацієнтів із захворюваннями травної, дихальної та сечовидільної систем. Проводить профілактичні огляди пацієнтів з факторами ризику розвитку серцево-судинних захворювань. Виконує електрокардіографію, ехокардіографію та плевральну пункцію під контролем УЗД. Лікує пороки серця, гіпертонічну хворобу, стенокардію, аритмію та серцеву недостатність.
Кардіолог, невропатолог
Викликати лікаря додому
Лікар займається лікуванням хворих з постінфарктним станом, тромбоемболією легеневої артерії, гострими та хронічними порушеннями ритму, із серцевою недостатністю. Проводить лікування мігрені, біль у спині, неврозу, остеохондрозу, радикуліту.
Кардіолог
41 рік досвіду
Київ вул. Маршала Тимошенка, 14 м.Мінська73м.Оболонь164
Терапевт
Лікар займається виявленням та лікуванням хвороб терапевтичного профілю. Виконує ЕКГ, розшифровує результати досліджень. Успішно лікує ГРЗ, бронхіти, бронхіальну астму, гіпертонічну хворобу, вегетативну соматоформну дисфункцію. Консультує з питань вакцинації.
Київ вул. Вишгородська, 38 м.Почайна28м.Оболонь30