Сторінка 2. Лікарі хірурги в Києві (Голосіївський район)

Світлана
Хороший спеціаліст, зараз дуже таких мало!!!
30 листопада '-1 г.
Саша Саша
Дуже хороший і уважний лікар! Все докладно пояснив, відповідав на всі питання, дав рекомендації. Я відвідую різних лікарів, з різних питань, та в різних клініках. Але настільки висококваліфікованих - дійсно одиниці. Однозначно рекомендую!
14 березеня '20 г.
Лев
Лікар вміє працювати з пацієнтами - уважно вислухав і пояснив діагноз. Відчувається, що йому не байдужі люди, і це дуже цінна якість для лікаря. Кваліфікація висока, розмовляє спокійно, виважено, та максимально зрозуміло. Рекомендую!
11 березеня '20 г.
Буда на прийомі в Олександра Вікторовича. НАДЗВИЧАЙНИЙ ЛІКАР, я думала таких лікарів в нас немає...зараз проходиджу курс лікування, я абсолютно задоволена.Рекомендую всім!
21 травня '19 г.
Уролог, Хірург, Проктолог, Пластичний хірург
Лікар Заїка А. В., уролог, проктолог, хірург вищої категорії. Проводить високоякісні операції, в тому числі і лапароскопію, по лікуванню ендокринологічних, урологічних і проктологічних захворювань, Спеціалізується також в області малоінвазивної хірургії.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Хірург
Лікар займаєт ься лікуванням захворювань хірургічного профілю. Виконує лапароскопічну холецістостомію, герніопластику (видаленням грижі), холецістостомію, абдомінопластику. У роботі використовує сучасні методики. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Нейрохірург
Лікар-нейрохіургії проводить установку дренажів для пролонгованої медикаментозної терапії, займається діагностикою та лікуванням ЧМТ, інсультів, проводить видалення ангиом, ліпом, займається лікування остеохондрозу. Також Стрілков Ігор Миколайович проводить перидуральне, корінцеві блокади.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Пластичний хірург, Хірург
У компетенції фахівця хірургічні та пластичні операції різного рівня складності.
Флеболог, Хірург, УЗ-діагност, Судинний хірург
Лікар займається лікуванням апендициту, варикозу, варикозного розширення вен стравоходу, перитоніту, тромбофлебіту та травм живота. Виконує склеротерапію, тромбектомію, флебектомію та біопсію печінки. Проводить дуплексне сканування артерій і вен кінцівок, УЗД органів черевної порожнини, передміхурової залози та м'яких тканин.
Дитячий хірург, УЗД-фахівець
Доктор спеціалізується в галузі дитячої хірургії. Виконує розтин всіх видів гнійників, перев'язки всіх рівнів складності, резекцію нігтьової пластини. Лікує фурункульоз, лімфаденіт, гідраденіт, карбункули, врослі нігті, атероми, бородавки та інші новоутворення.
Акушер-гінеколог, гінеколог-онколог, хірург
Виконує лапароскопічні (порожнинні і ендоскопічні) оперативні втручання при лікуванні гінекологічних захворювань.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Ендоваскулярний хірург, Інтервенційний радіолог, Інтервенційний кардіолог, Судинний хірург
Лікар спеціалізується на селективній ангіографії та флебографії всіх судинних басейнів. Проводить ургентне стентування у хворих на гострий коронарний синдром. Виконує стентування коронарних артерій при ХІХС, ангіопластику та стентування ниркових артерій, артерій верхніх та нижніх кінцівок.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Хірург, Пластичний хірург
У професійні інтереси входить вирішення проблем, пов'язаних з естетичною функцією тіла людини. Використовуючи методики пластичної хірургії, проводить комплексне відновлення зовнішності і здоров'я пацієнта незалежно від рівня складності завдання. Досконало володіє сучасними методиками пластичної хірургії грудей, різними видами блефаропластики. Виконує всі види абдоминопластики і ліпосакції. У своїх роботах використовує інноваційні технології. Автор 30 друкованих праць в спеціалізованих медичних виданнях, співавторство в 3-х монографіях. Автор 3-х винаходів.
Ендоскопіст
Лікар спеціалізується на виявленні патологічних відхилень органів травної системи. Діагностує поліпи в шлунку, дивертикулез кишечника, коліт, виразку і гастрит. Оцінює загальний стан слизових оболонок органів шлунково-кишкового тракту. Приймає по запису.