Лепіхова Олена Петрівна

Офтальмохірург
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Лікар Лепіхова Олена Петрівна спеціалізується в галузі офтальмології. Проводить всю необхідну консультацію пацієнтів про стан їхнього зору, можливих відхилень від норми і присутніх недоліків. Діагностує хвороби очей, завдяки процедурам очної тонометрії. Сучасне обладнання, яким володіє лікар, дозволяє поставити своєчасний і правильний діагноз. Лікує катаракту і глаукому, застосовуючи лазерний метод втручання. Здійснює лазерну стимуляцію короткозорості. Проводить офтальмоскопію очного дна. Консультує після хірургічного втручання, проводячи профілактичні заходи з пацієнтами.
Консультація

Зоя
У ребенка обнаружили проблемы со зрением. Выбрали самого лучшего специалиста. Это Елена Петровна.
Анастасия
30 травня '16р.
Водила к ней дочку на прием. Сделала проверку зрения и посоветовала хорошие глазные капли.
Олена Головань, операція 1997
Виражаємо величезну вдячність лікарю Лепіховій Олені Петрівні за операцію катаракти ока, проведену 26 років тому племінниці Оленці. Ця операція дала племінниці безцінний дар - бачити світ. Раніше не було можливості публічного вираження вдячності, тому компенсую тепер завдяки інтернету. В далекому 1997 енергійна, впевнена, компетентна, доброзичлива, молода, красива Олена Петрівна Лепіхова не лише якісно провела операцію 6 річній сільській дівчинці Оленці, але й підтримувала і надихала нас своїм виразним позитивом. Дорога Олена Петрівна, нехай доля вертає Вам сторицею за Вашу працю і Вашу харизму! Світла і Любові Вам!
Ірина
22 травня '23р.
Вона сама крута.Рекомендую
Делали мне операцию по косоглазию. Отличный специалист. Спасибо Вам огромное

• 1981 р. - Закінчила педіатричний факультет Київського медичного інституту;
  • Науковий ступінь - Кандидат медичних наук.
Схожі спеціалісти:
Офтальмолог, гомеопат
Пластичний хірург у галузі офтальмології
Офтальмолог, хірург-офтальмолог, онкоофтальмолог