Сторінка 4. Лікарі діагности у Дніпрі (метро Вокзальна)

Анжела
Дуже гарний фахівець, чуйна та доброзичліва людина.
30 листопада '-1 г.
Эрвин
Все зрозуміло, чітко, пояснив, на всі питання відповів. Все як годиться, у досвідченого спеціаліста, з багаторічним досвідом роботи. Обстеженням задоволена. Він дав рекомендації, без зайвих процедур. А також дуже приємний у спілкуванні.
04 березеня '20 г.
Варя
Лікар все добре і зрозуміло мені роз'яснив. Відповів на всі мої запитання, всі необхідні для мене процедури провів швидко і якісно. В цілому мене все влаштувало. За його заключенням поставлено правильний діагноз. Щиро дякую за роботу!
02 лютого '20 г.
Людмила Ивановна профессионал с большой буквы. Отношение и обращение на высшем уровне, всегда все обьясняет в деталях, отвечает на все вопросы. Очень рекомендую и выражаю свою благодарнсоть!
30 листопада '-1 г.
Акушер-гінеколог
Дніпро пр-т Дмитра Яворницького, 67 А м.Вокзальна287
Сонолог, УЗД-фахівець
Лікар проводить ультразвукове дослідження різних органів і систем. Виконує УЗД сечового міхура, нирок, щитоподібної залози, м'яких тканин і лімфатичних вузлів. Після завершення дослідження складає висновок і робить однозначний висновок про відсутність або наявність патології.
Дніпро ул. Шолом Алейхема, 4/26 м.Вокзальна3916
Акушер-гінеколог, лікар УЗД
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні гінекологічних патологій. Виконує ультразвукове дослідження органів малого тазу. Лікує ендометріоз, ерозію шийки матки, клімакс, кісти яєчників. Консультує з питань вибору контрацепції.
УЗД-спеціаліст
Лікар першої категорії, фахівець в області ультразвукової діагностики. Досконало володіє методикою проведення УЗД внутрішніх органів у дорослих і дітей з метою виявлення патологій різної складності на ранніх стадіях розвитку. Проводить ультразвукове сканування магістральних судин голови та шиї (транскраніальне і екстракраніальне), дуплексне сканування верхніх і нижніх кінцівок, УЗД серця, молочних залоз, суглобів, урологічні та гінекологічні обстеження.
Рентгенолог
Лікар надає послуги з дослідження органів і систем за допомогою комп'ютерної томографії. Проводить КТ органів черевної порожнини та малого тазу, грудної клітки, хребта, суглобів, навколоносових пазух і голови.
Дніпро пров. Феодосія Макаревського, 1 А м.Вокзальна6615
Акушер-гинеколог, УЗИ-специалист
Кардіолог, сонолог
21 рік досвіду
Доктор Захарченко І.М., веде консультативно-амбулаторний прийом пацієнтів з різною серцево-судинною патологією (огляд, розробка комплексу обстеження і лікування). Володіє основними методами обстеження хворих кардіологічного профілю: допплер Ехо КГ, ЕКГ, ультразвукове дослідження судин.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-17
Функціональний діагност
Лікар вищої кваліфікаційної категорії, фахівець в області функціональної діагностики. Проводить функціональні дослідження для дорослих і для дітей: електроенцефалографію, ехоенцефалографію, електрокардіографію, реоенцефалографію, спірометрію, добове моніторування артеріального тиску та електрокардіограми, велоегрометрію, імпедансометрія, тональну порогову аудіометрію, дослідження функції зовнішнього дихання. Виконує інтерпретацію отриманих показань і видає висновок.
Рентгенолог
Доктор займається виявленням різних захворювань за допомогою променевої діагностики. Проводить комп'ютерну томографію судин головного мозку, грудної клітини і хребта, суглобів, кісток, м'яких тканин, органів черевної порожнини і малого таза.
Дніпро пров. Феодосія Макаревського, 1 А м.Вокзальна6615
УЗД-фахівець, педіатр
21 рік досвіду
Лікар УЗД-діагностики, проводить прийом дорослих і дітей, має першу лікарську категорію. Проводить ультразвуковий скринінг стану роботи органів і систем дитини, залоз, що виробляють гормони (щитовидна, вилочкова і ін.), Нейросонографію. Завідувач діагностичного відділення в одній з дитячих лікарень нашого міста.
Записатися на прийом1 онлайн запис