Лікарі мамологи у Дніпрі (метро Вокзальна)

Михненко Ірина Володимирівна
Чудовий лікар, все було професійно на високому рівні
30 грудня '23 г.
Грамотный и внимательный специалист, очень человечный, что немаловажно в наше нелегкое время. Лечение назначает по существу, переживает за своих пациентов.
30 листопада '-1 г.
Очень боялась операции( она была первая в моей жизни), но пообщавшись с Дмитрием Григорьевичем, поняла, что я в надёжных руках, только положительные впечатления.
Татьяна Москаленко
Мне очень повезло, что операцию делал именно Дмитрий Григорьевич. Профессионал с большой буквы, чуткий, очень внимательный, добрый. Каждый день интересовался самочувствием, проводил осмотры, назначал именно то лечение, которое было необходимо. Всем будущим пациентам с большим удовольствием рекомендую. Спасибо!
Маммолог, онколог, хірург
Лікар мамолог, онколог, хірург, займається проведенням діагностики та лікування передракових захворювань молочної залози, злоякісних пухлин молочної залози. Виконує реконструктивну хірургію грудей, дерматоскопію новоутворень шкіри і ін.
Записатися на прийом14 онлайн записів
Маммолог, онколог, хірург
Лікар онкомаммолог, має вищу кваліфікаційну категорію, кандидат медичних наук. Пріоритетний напрямок роботи: рання діагностика злоякісних пухлин і патологій молочної залози іншої етіології, оперативне лікування пухлин шкіри і видалення доброякісних новоутворень.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.8
Мамолог, онколог
Лікар онкомаммолог Ніколаєнко Наталія Сергіївна, проводить мамологічний скринінг, пункційну біопсію молочної залози, лікування захворювань молочної залози.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.2
Консультація 700/600 грн.
Онколог, мамолог, хірург
Лікар займається лікуванням онкологічних патологій. Спеціалізується на видаленні доброякісних і злоякісних новоутворень молочних залоз, шкірних покривів і м'яких тканин. Проводить консервативне лікування передпухлинної патології. В роботі використовує традиційні і сучасні методики.
Дніпро ул. Шолом Алейхема, 4/26 м.Вокзальна3916
Онколог, мамолог
Лікар володіє сучасними методиками діагностики та лікування онкологічних патологій. Приймає пацієнток з фіброзно-кістозними утвореннями, фиброаденоматозом, гинекомастією, фіброаденомою. Є автором понад 60 публікацій в зарубіжних і вітчизняних виданнях. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Дніпро ул. Шолом Алейхема, 4/26 м.Вокзальна3916
Акушер-гінеколог, мамолог, гінеколог-ендокринолог