Лікарі офтальмологи у Дніпрі (метро Вокзальна)

Лена
Дуже гарний спеціаліст, приємна жінка, удаляла халязіон, то не кожен би лікар витерпів мене коли я нервую, вміє заспокоїти
Олена
Очень хороший и внимательный врач!!! Приёмом остались очень довольны!!! Спасибо Вам огромное!!!
Богдан
Страдал от надоедливого ячменя на глазу, пока не обратился к Гарькавой. Спасибо ей
Офтальмолог
Дитячий офтальмолог, кандидат медичних наук. Займається лікуванням захворювання очей: ячмінь, блефарит, кератит, катаракта, далекозорість, короткозорість і проводить діагностику очей: візіометрію й офтальмоскопію.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-03
Викликати лікаря додому
Лікар здійснює прийом пацієнтів з офтальмологічними захворюваннями. Проводить перевірку зору з корекцією. Консультує з приводу вибору окулярів та контактних лінз. Виконує огляд очного дна, вимірює внутрішньоочний тиск. Займається промиванням слізних каналів. Лікує кон'юнктивіт, короткозорість, далекозорість та халязіон.
Дніпро ул. Шолом Алейхема, 4/26 м.Вокзальна3916
Офтальмолог
Лікар займається діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань очей у дорослих і дітей. Приймає пацієнтів з погіршенням зору, болем в області очей, гнійними виділеннями з очей. Виконує перевірку гостроти зору, дослідження стану очного дна, вимірювання очного тиску, корекцію зору у дітей і підлітків.
Дніпро ул. Шолом Алейхема, 4/26 м.Вокзальна3916