Лікарі нефрологи у Дніпрі (метро Вокзальна)

Мені все дуже сподобалось. Дуже уважний лікар. Це мій повторний прийом. Уважна, все пояснює дуже доступно. Дуже сподобалось. Після консультації у неї, є бажання приймати ліки так, як вона їх прописала, і ніяк інакше. Рекомендую!
17 березеня '20 г.
Агастасия
Приємна, спокійна жінка. Добре пояснила все - дохідливо, спокійно і без поспіху. З перших хвилин помітно що хороший спеціаліст, та знається на своїй справі. Мені сподобався прийом. рекомендації виконую, зараз краще. Однозначно рекомендую!
07 березеня '20 г.
Лікар професійний. Видно, що людина вся в роботі, відчувається, що серйозно ставитися до справи. Все уважно і серйозно, не так просто, щоб попрацювати і піти, а з цікавістю. На мене справила хороше враження, ввічлива.
20 лютого '20 г.
Ніна
На прийомі у Ірини Леонідівни не в перший раз. Дуже мила і доброзичлива, хороший лікар. Комплексно підходить до вивчення хвороби, та вичерпно поясню кожний з призначених препаратів. Все дуже подобається. Тому буду звертатися в подальшому тільки до неї.
06 лютого '20 г.
Нефролог
Лікар-нефролог Князєва Ірина Леонідівна проводить уретроскопию, цистоскопію, урофлоуметрію та інші процедури, спрямовані діагностувати захворювання сечової системи для проведення їх лікування.
Дніпро ул. Шолом Алейхема, 4/26 м.Вокзальна3916
Нефролог, терапевт
Надає консультування пацієнтів з патологією нирок, як лікар-нефролог, лікар терапевт. Має вищу категорію з нефрології та другу з терапії. Займається лікуванням захворювань нирок (пієлонефрит, гломерулонефрит, МКБ-нефрологічного профілю, терапевтичного профілю).
Нефролог
Лікар Зіньківська Надія Валерьянівна працює в нефрології, має 44-річний стаж. В послуги фахівця входить прийом як дорослих, так і дітей. Володіє навичками проведення з діагностичною і лікувальною метою цистоскопії, уретроскопіїи, бужировання, катетеризації сечового міхура, виконання біопсії за допомогою пункційної голки. До компетенції лікаря входить аналіз скарг пацієнта, первинний огляд, аналіз результатів діагностичних методів, а також визначення лікувальної тактики при захворюваннях сечовидільного тракту. До Зіньківської Н.В, звертаються при циститі, уретриті, гломерулонефриті, вроджені аномалії розвитку, пієлонефриті, ренальної недостатності. Спеціаліст консультує пацієнтів з системними порушеннями, прогресування яких супроводжується нирковою дисфункцією (цукрових діабет).
Дніпро пр-т Дмитра Яворницького, 123 А м.Вокзальна11м.Метробудівників206