Пономаренко Ігор Анатолійович

УЗД-спеціаліст
лікар вищої категорії
кандидат медичних наук
Консультація від 450 грн.
Лікар Пономаренко Ігор Анатолійович має вищу кваліфікаційну категорію в області ультразвукової діагностики. Кандидат медичних наук, займається проведенням УЗД як для дорослих, так і для зовсім маленьких пацієнтів. Діагностує захворювання органів малого таза, шлунково-кишкового тракту, ендокринної системи та молочних залоз. Входить до Асоціації лікарів УЗД України.

Дніпро вул. Січових Стрільців, 19 м.Вокзальна4212

Алла
24 квітня '17р.
Мне понравилось отношение Пономаренко к работе.УЗИ молочных желез провел профессионально. Предварительный диагноз официально подтвердился. Спасибо, Игорю Анатольевичу, за то, что порекомендовал не оттягивать с лечением. Теперь все время буду ходить к нему на УЗИ – доверяю.
11 квітня '17р.
Проходила у Пономаренко УЗИ органов брюшной полости. Очень приятный, корректный, не торопливый и внимательный врач. Многие хронические проблемы, о которых я давно знаю, он озвучил точно. Также диагностировал серьезное заболевание. Огромное спасибо за внимательность и качественную сторону диагностики!

• 1988 р.- Дніпропетровський медичний інститут;
  • 1989 р. – інтернатура на базі ГРД №2 м. Дніпро;
  • Науковий ступінь – Кандидат медичних наук

• 2015 р.- підвищення кваліфікації на базі ХMAПO.

• Асоціація лікарів УЗД України.