Лікарі пластичні хірурги у Дніпрі (метро Вокзальна)

Лїана
Відмінний фахівець! Одного разу, мені довелося звернутися до нього за його послугами, так як були певні проблеми. Операція пройшла успішно, дефекту вдалося позбутися. Шрамів майже не залишилося. Дуже хороший спеціаліст. Рекомендую!
20 березеня '20 г.
Т. Л.
Дуже компетентний пластичний хірург. Була у нього на попередній консультації, все детально пояснив, розповів хід втручання. Мені все дуже сподобалося. Зараз правда ще вагаюся, все ж таки операція. Але якщо що, знаю до кого звернутися.
20 лютого '20 г.
Магдалена
Лікар хороший, та дуже доброзичливий. Провів розгорнуту консультацію, зачіпив навіть ті проблеми, про які я навіть не підозрювала. Все детально пояснив, та запропонував метод вирішення проблеми. Залишилися задоволені візитом!
23 лютого '20 г.
Мене все влаштувало в прийомі. Хороша консультація, на яку я і сподівалася потрапивши на прийом до спеціаліста такого рівня. Доктор пунктуальний, без зайвих слів все пояснив, та запропонував методи вирішення проблеми. Всім задоволена.
11 березеня '20 г.
Отоларинголог, пластичний хірург
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань ЛОР-органів. Проводить пластичні операції: ріносептопластику при різних деформаціях зовнішнього і внутрішнього носа, пластику вушних раковин і підборіддя. Допомагає пацієнтам, у яких порушено носове дихання. Лікує тонзиліт, фарингіт, отит, ларингіт.
Хірург, пластичний хірург
Лікар спеціалізується на проведенні оперативних втручань. Виконує ендопротезування молочних залоз, видалення грудних залоз при гінекомастії, пластику живота та пупка, ліпосакцію живота. Займається корекцією форми і розміру сідниць. Проводить підтяжку плечей, ліпофілінг тіла, пластику піхви.