Сімейні лікарі у Дніпрі (метро Вокзальна)

Галина Павловна
Никута Лариса Григорьевна произвела не меня не забываемое впечатление . Такого отзывчивого, умного и доброго врача ,я давно не встречала. А ее профессиональный подход к болезни дает уверенность на быстрое выздоровление .Спасибо Вам большое,за ваш труд!
17 липня '18 г.
Надежна Петровна
Никута Лариса Григорьевна стала не просто нашим семейным врачом . Она стала нашим другом и советником в вопросах здоровья нашей семьи. Всегда посоветует и подскажет правильное лечение, всегда внимательно выслушает и поможет в любую минуту. Одно уважение к таким врачам!
08 липня '18 г.
Зинаида
У меня на нервной почве появились высыпания и зуд. Обращаясь к доктору Пивняк за помощью, думала какую-то болезнь дерматологического характера приобрела. Оксана Владимировна помогла мне успокоиться, восстановить душевное равновесие, осознать причины своих проблем и неудач. Я даже не заметила, как все прошло. Вместе с психологическими проблемами, она мне вылечила и дерматит.
13 березеня '17 г.
Юля
Я к психологам всегда относилась скептически, но недавно изменила свое мнение полностью, благодаря случаю. Мне пришлось общаться с доктором Пивняк. Всего несколько сеансов и она избавила меня от тревожности, которая меня преследовала по любому поводу и без повода. Оксана Андреевна специалист, которому можно смело доверить свои проблемы и она поможет вам их решить.
25 квітня '17 г.
Психолог, сімейний лікар, дерматолог, косметолог
Лікар Півняк Оксана Андріївна надає лікарську допомогу у духовно-моральному оздоровленню. У своїй роботі поєднує методи практичної сімейної та нетрадиційної медицини. Особливу увагу приділяє виявленню причинностних психологічних факторів, завдяки чому досягається ефективне рішення проблем зі здоров'ям. Активно застосовує тілесно-орієнтовану терапію, що допомагає позбавити людину від фобій і тривожних станів. Також займається лікуванням дерматологічних захворювань, проводить косметологічні процедури.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Терапевт, сімейний лікар
Лікар Нікутіна Лариса Григорівна спеціалізується в області сімейної медицини, має 37-річний стаж. До компетенції доктора входить контроль над планової вакцинацією, профілактика сезонних вірусних хвороб і проведення заходів з попередження загострень хронічних захворювань. В послуги фахівця входить консультативний прийом (в тому числі на дому), динамічне спостереження за станом пацієнта на тлі терапії, а також підбір оптимальних методів лікування при різній патології. До Нікутіной Л. Г. звертаються при захворюваннях інфекційно-запального, вродженого, гормонального, психологічного походження. Спеціаліст надає допомогу при хворобах дихальної, серцево-судинної, травної, урогенітальної, нервової, ендокринної систем.
Сімейний лікар
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань органів травної системи та дихальних шляхів. Також приймає пацієнтів з ішемічною хворобою серця, аритмією, стенокардією та гіпертонічною хворобою. Консультує з питань вакцинації та правильного харчування. Проводить профілактичні медичні огляди, оформляє довідки для відвідування басейну.
Дніпро ул. Шолом Алейхема, 4/26 м.Вокзальна3916