Лікарі андрологи у Дніпрі (метро Вокзальна)

Все пройшло відмінно! Лікар вислухав всі питання, надав вичерпні відповіді та дав рекомендації. Виписав лікування. Все відмінно. Ще буду звертатися до цього фахівця, та рекомендувати усім друзям та знайомим. Дякую За все що Ви зробили!
16 березеня '20 г.
Толя
Таких лікарів має бути побільше! Лікар бачить саму суть проблеми, і всі заходи, що він пропонував, були спрямовані на усунення самої причини, а не намагання зняти симптоми. Я в захваті. Спеціаліст хороший з глибокими знаннями. Дякую!
05 лютого '20 г.
Марина и руслан
Врач который действительно помогает и дарит надежду на маленькое чудо
18 грудня '17 г.
ирина
профессионал своего дела и прекрасный человек
07 червеня '17 г.
Уролог, андролог, хірург
Лікар займається діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань сечостатевої системи. Приймає пацієнтів з хворобливими відчуттями при сечовипусканні, сечокам'яною хворобою і патологію нирок. Також лікує уретрит, везикуліт, гідронефроз, імпотенцію, епідидиміт і епідідімоорхіт.
Дніпро ул. Шолом Алейхема, 4/26 м.Вокзальна3916
Акушер-гінеколог
Акушер-гінеколог першої категорії кваліфікації займається терапією хвороб статевої системи жінки. Лікує запальні процеси і інфекції, доброякісних новоутворень, опущення матки. Досліджує проблеми жіночого і чоловічого безпліддя. Проводить процедури штучного запліднення, включаючи екстракорпоральне і внутрішньоматкову інсемінацію.
Консультація от 400
Дніпро вул. 25-ої Січеславської Бригади (Рибінська), 119-120 м.Вокзальна9217
Андролог, уролог
31 рік досвіду
Лікар вищої категорії Хрящев Костянтин Юрійович займається хворобами чоловічої статевої системи. Сертифікований як уролог і андролог. Надає консультації в якості лікаря обох спеціалізацій. Надає послуги діагностики недуг за допомогою огляду і біопсії. Лікує простатит і уретрит. Також досліджує питання безпліддя у чоловіків. Приймає пацієнтів з дисфункцією яєчників.
Дніпро вул. 25-ої Січеславської Бригади (Рибінська), 119-120 м.Вокзальна9217