Синенька Катерина Анатоліївна

УЗД-спеціаліст
Лікар першої категорії, фахівець в області ультразвукової діагностики. Досконало володіє методикою проведення УЗД внутрішніх органів у дорослих і дітей з метою виявлення патологій різної складності на ранніх стадіях розвитку. Проводить ультразвукове сканування магістральних судин голови та шиї (транскраніальне і екстракраніальне), дуплексне сканування верхніх і нижніх кінцівок, УЗД серця, молочних залоз, суглобів, урологічні та гінекологічні обстеження.

13.03.2017
30 листопада '-1р.
Синенькая Екатерина Анатольевна делала мне ультразвуковую диагностику органов малого таза. Сначала я думала, что у меня проблемы в области гинекологии, но Екатерина Анатольевне диагностировала нарушение в работе мочевыделительной системы. Благодаря ей, было назначено правильное и эффективное лечение.
20.03.2017
30 листопада '-1р.
Когда появились боли в груди, я решила сделать ультразвуковое исследование сердца. Обратилась к Екатерине Анатольевне. Процедура прошла успешно, быстро и безболезненно. Проблем в работе сердца не было обнаружено. Позже оказалось, что боли из-за остеохондроза. Я благодарна этому доктору за правильную диагностику.

• Член Асоціації ультразвукової діагностики України.