Шестопалов Віктор Володимирович

Шестопалов Віктор Володимирович
Лікар першої категорії
Лікар спеціалізується на терапії захворювань промежини, тонкого і товстого кишківника. Проводить комплексне лікування геморою, поліпів, анальних тріщин. Спеціалізується на видаленні новоутворень різного характеру. Проводить плановий прийом.
Лікар працює в клініках:
Запоріжжя вул. Гончаренка (кол. Панфіловців), 7 р.Вознесенський

Богдан
Посетил клинику, остался очень довольный приёмом, был у Шестопалова Виктора Владимировича, доктор профессионал, качественная консультация и без боли процедура. Благодарю также ассистента Яну и администраторов на ресепшене Карину и Валерию. Буду советовать родным и друзьям.
Ира
клиника Европейского уровня. Была на приёме у Шестопалова Виктора доктор очень внимательный, опытный, назначил лечение которое мне помогло. В клинике чисто, внимательный и заботливый персонал, администраторы и ассистенты умнички.
Очень довольно клиникой,всем ее рекомендую !)))). Персонал супер. Обслуживание отличное. Доктора молодцы . Особенно хочу сказать спасибо Шестопалову Виктору Владимировичу, быстро решил мою проблему , рекомендую его как специалиста . Атмосфера в клинике замечательная ))))).

• 1989 р. — Запорізький державний медичний університет.

• 2013 р. — III Українсько-російський симпозіум " Сучасні аспекти хірургічної ендокринології" (Запоріжжя).
  • 2014 р. — науково-практична конференція " Актуальні питання хірургії магістральних посудин" (Запоріжжя).
  • 2017 р. — науково-практичний майстер-клас " Пріоритети вибору анксиолитиков і ноотропов в терапії пацієнтів психо-неврологического профілю" (Запоріжжя).
  • 2018 р. — XXIV з'їзд хірургів України (Київ).

• Асоціація хірургів Запорізької області.