Акушер-гінеколог в Запоріжжі

Екатерина
Самый лучший доктор,Спасибо ему за все!
30 листопада '-1 г.
Татьяна Ивановна- профессионал своего дела. Всегда внимательно относится к проблеме, корректное и качественное лечение ( ничего лишнего). Результат положительный. РЕКОМЕНДУЮ!
28 травня '19 г.
Валерия
Доктор Татьяна Ивановна шикарный специалист! После того как она решила мою проьлему,хо хожу только к ней. Врач очень компетентный,приятный, никогда не осудит и найдет выход из любой ситуации. Также понравился персонал у стойки и качество работы узистов. Рекомендую всем близким и знакомым только Татьяну Ивановну
23 квітня '19 г.
Алина
Очень хороший врач,всегда помогает мне, при любой проблеме. В 2012 лечила эрозию , успешно. После другого врача,который не вылечил мне. Все доходчиво растолкует,расскажет,проконсультирует по любому вопросу. Уже 5лет у неё наблюдаюсь. Советую всем подругам!
23 квітня '18 г.
Акушер-гінеколог
Доктор Харкута Т. І., Акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії. Надає послуги з комплексного гінекологічного обстеження (УЗД, відеокольпоскопія і ін.), Підбору засобів контрацепції, профілактичної вакцинації від раку шийки матки, переривання вагітності, терапії ерозій, дисплазій, ендометріозу, міом матки, патологій клімаксу, порушень циклу і різних захворювань статевої системи.
Запоріжжя вул. Незалежної України, 63 р.Вознесенський
Акушер-гінеколог
Доктор Поплавський Володимир Володимирович спеціалізується в області акушерства та гінекології, консультує, діагностує і надає послуги в області профілактики гінекологічних хвороб. Проводить діагностику вагітності та її правильний перебіг, дає рекомендації, призначає лікування і при необхідності певної дієти.
Акушер-гінеколог
Доктор Петренко Ольга Олександрівна надає послуги акушера-гінеколога, проводить діагностику і консультації, що стосуються виявлення патологій вагітності, а також призначає ефективну схему лікування різних гінекологічних захворювань.