Галкіна Євгенія Василівна

Отоларинголог
Лікар вищої категорії
ЛОР-лікар вищої категорії проводить консультування пацієнтів, використовуючи сучасні методи обстеження професійно ставить діагноз і призначає відповідне лікування, супроводжуючи пацієнта до моменту одужання. Галкіна Є.В. надає послуги безоперационного лікування хронічних захворювань, зокрема тонзиліту, гаймориту, отиту та інших хвороб органів слуху, нюху, голови і шиї.

Маргарита
Евгения Васильевна опытнейший ЛОР-врач, высококвалифицированный. К каждому пациенту у нее индивидуальный подход, очень ответственно относится к своей работе.
Нина
Евгения Васильевна прекрасный отоларинголог с огромным практическим опытом , обратилась по рекомендации – не жалею, действительно помогла.
Владимир Михайлович
Вспоминаю Евгению Васильевну с большой теплотой,когда обратившись к ней в 1995г. с проблемой дыхания носом она ,как специалист настояла на удалении носовой перегородки,проявляя при этом большое терпение и внимание.Спустя почти 25лет моя дочь попала к ней на прием исказала мне свое доброе мнение о Евгении Васильне..Яск Я сказал дочери,что тоже лечился у ней.Мы оба отзываемся о Ней как о прекрасном специалисте и заботливом человеке.Хорошо когда у нас есть такие настойчивые,заботливые,прекрасные врачи.

• 1984-1990 рр. Запорізький Державний Медичний Університет, спеціальність лікувальна справа
  • 1990-1991 рр. Інтернатура за фахом оториноларингологія, Запорізька медична академія післядипломної освіти
  • 1994-1996 рр. Клінічна ординатура за спеціальністю оториноларингологія, Запорізький державний медичний університет

• 2006 р. Курси лазерної хірургії на базі кафедри лор-хвороб медичного університету ім. Павлова, Санкт-Петербург
  • 2007 р. Курси лазерної хірургії на базі Державного центру лазерної хірургії, м. Москва
  • 2008 р. Курси лазерної хірургії на базі ЛОР-відділення 49-ї клінічної гір. лікарні, м. Москва