Скоробогатий Вадим Вадимович

Отоларинголог
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Доцент
Є оперуючим ЛОР-хірургом. Виконує всі види операцій на ЛОР-органах: септопластика (операції на носовій перегородці), операції на лобовій і верхньощелепної пазухах - Фронтотомія і гайморотомію. Виробляє видалення мигдалин і репозицію кісток носа. Первинний прийом здійснюється іншими ЛОРамі клініки.

Олексндра
Все нормально, хороший лікар. Професіонал з великим досвідом роботи. Детально оглянув, зробив необхідні висновки, доступно пояснив. Запропонував декілька шляхів вирішення проблеми. Разом обрали найбільш підходящий. Раджу!
Аріна
Все відмінно було, лікар провів огляд. Крім того з чим ми звернулися, він ще додатково пояснив, як правильно проводити гігієну вух. Ватяними паличками це шкідливо. Надав багато слушних порад. консультацією задоволені. Рекомендую фахівця.

• 1992 р. — Запорізький державний медичний університет.

• 2009 р. — Міжнародний саміт " Еволюція парадигми в лікуванні гистамин-залежних алергічних захворювань" (Київ).
  • 2015 р. — XII з'їзд отоларингологів України (Львів).
  • 2017 р. — Конференція " Фармакотерапія і хірургічні методи лікування захворювань ЛОР-органів у дорослих і дітей" (Запоріжжя).
  • 2019 р. — Конференція " Сучасні дослідження, хірургічні і терапевтичні підходи в отоларингології" (Одеса).
  • 2015 р. — Конференція " Сучасні методи діагностики і лікування хронічних запальних захворювань верхніх дихальних шляхів і вуха" (Дніпро).
  • 2014 р. — Конференція " Сучасні методи діагностики і лікування хронічних запальних і онкологічних захворювань верхніх дихальних шляхів і вуха" (Київ).
  • 2016 р. — Науково-практична конференція " Новітні інновації в медицині і фармації" (Запоріжжя).
  • 2017 р. — Конференція " Досягнення сучасної отоларингології" (Київ).
  • Конференція " Сучасні технології в діагности і лікування запальних і алергічних захворювань ЛОР-органів".

• Асоціація алергологів України.
  • Українське Суспільство лікарів-отоларингологів.