Сторінка 3. Терапевти в Одесі

Тина
Прекрасный врач, 10/10. Сразу видно, что Геннадий Викторович - профессионал своего дела. Является лечащим врачем нашей семьи уже более пяти лет. Быстро, а главное всегда правильно ставит диагнозы и подбирает самое эффективное лечение. Человек он очень воспитанный и обходительный. Рекомендую всем своим знакомым.
27 травня '16 г.
Юрий
Врач, который знает свое дело. Рекомендую.
05 травня '16 г.
Это мой доктор, которго я посещаю регулярно и всем его рекомендую!
28 листопада '16 г.
Алина
Очень хороший доктор. Диагноз поставил на первом приеме и назначил простое, но эффективное лечение. Спасибо.
13 серпня '16 г.
Николай
Мне врач очень понравился. Проведенное лечение помогло справиться с заболеванием. Спасибо.
07 листопада '16 г.
Едуард
Доктор помог мне справится с заболеваним. Очень благодарен за оказанную помощь.
13 червеня '16 г.
Терапевт, гастроентеролог, УЗД-спеціаліст
Лікар спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань шлунково-кишкового тракту. Молодий та амбітний фахівець, який зарекомендував себе у клінічній практиці, як носій процвітаючого багажу теоретичних та практичних навичок, позитивних ефектів та гарних відгуків від лікування пацієнтів. Відповідально ставиться до кожного клінічного випадку, досконало вивчаючи кожен окремо.
Записатися на прийом4 онлайн записи
Одеса вул. Академіка Корольова 33 Б р.Київський
Терапевт
Лікарка проводить лікування найпоширеніших захворювань внутрішніх органів: артеріальна гіпертензія, синдром хронічної втоми, неврологічні проблеми, захворювання дихальної та травної систем, інфекційні захворюваннятощо. Також Наталія Василівнапостійно вдосконалює свої знання на різноманітних курсах.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-28
Гастроентеролог, дієтолог, сімейний терапевт
Лікар спеціалізується на виявленні та лікуванні патологій травної системи. Також здійснює прийом пацієнтів з гіпертонічною хворобою, ішемічною хворобою серця, бронхітом, пневмонією та ожирінням. Займається проведенням харчових тестів та підбором індивідуальної дієтотерапії.
Записатися на прийом3 онлайн записи
Одеса вул. Академічна (кол. Піонерська), 1 (оф. 1) р.Приморський
Терапевт
Лікар-терапевт з великим досвідом у терапії,складає індивідуальні схеми лікування на основі комплексної оцінки стану здоров'я пацієнта.
Ендокринолог, Гастроентеролог, Терапевт
Викликати лікаря додому
Консультація, послуги ендокринолога – гастроентеролога, лікувальні дієти для таких захворювань як: цукровий діабет, захворювання травної системи, нирок, анемії, нейродегенеративні хвороби. pанімається діагностикою, лікуванням та профілактикою захворювань ендокринної системи, нирок, лікування анемій, травної системи.
Записатися на прийом3 онлайн записи