Лікарі стоматологи в Одесі (Приморський район)

Alex
Консультация на высоком уровне, все честно и открыто, врач которому доверяешь с первого взгляда. Профессиональный, эстетический подход в лечении. За все посещения, один раз врач допустил незначительную ошибку, но быстро ее нашел и исправил. Кроме того, Евгений Анатольевич, все за что берется доводит до конца и при острой необходимости в допустимое этическими нормами время всегда на связи и качественно в состоянии предоставить консультацию .. Несмотря на все сомнения, врач показал себя достаточно компетентным, внимательным к пациентам, о таких говорят "врач от Бога" :). Я очень довольна, что попала со своими запущенными проблемами именно к нему, даже страх перед стоматологами исчез. Мне была оказана профессиональная консультация, предоставлена исчерпывающая информация по лечению, а потом еще качественная помощь, за что я всегда буду ему благодарна! Однозначно,рекомендую врача!
30 листопада '-1 г.
Александр
Был удивлен качеством работы, не ожидал от такой небольшой клиники такого профессионального обслуживания.
Эдуард
Все замечательно, спасибо большое. Доктор очень внимательный, нам очень понравился.
Констянтин
Дуже нам сподобалось, все, що потрібно зробив. Почуваюсь добре. Ще поїдемо до лікаря.
Викликати лікаря додому
Лікар Односум Євген Анатолійович — стоматолог. Досвід роботи 19 років. Лікар другої категорії надає кваліфіковану допомогу в питаннях лікування патологій ротової порожнини. Розробляє індивідуальні профілактичні заходи. Складає схеми реставрації зубного ряду. Працює з сучасними медикаментами. Приймає дорослих і дітей.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-28
Стоматолог
Лікар Антощенко Олена Сергіївна стоматолог, який має терапевтичну спрямованість в лікуванні каріозних і некаріозних уражень зубів (глосит, стоматит, флюороз, клиновидний дефект, пульпіт, періодонтит, карієс).
Консультація от 200 грн.
Стоматолог
Олександр Васильович лікар стоматолог-терапевт спеціалізується на лікуванні патологій зубних каналів. Проводить ендодонтичне лікування каналів за допомогою дентальної мікроскопа. Є постійним учасником міжнародних конгресів.
Стоматолог-ортопед, хірург
Сергій Анатолійович спеціалізується на ортопедичній та хірургічній стоматології. Виконує протезування зубного ряду, хірургічні втручання у ротовій порожнині. Бере активну участь в стоматологічних конференціях, конгресах і семінарах.
Одеса вул. Літературна, 12 (оф. 105) р.Приморський
Стоматолог
Лікар стоматолог, який має багаторічну практику (Польща, Голландія, Україна, Німеччина) лікування каріозних і некаріозних уражень зубів.
Стоматолог-хірург
Стоматолог-хірург є фахівцем в області сучасної хірургічної стоматології. Доктор практикує регенеративні технології, проводить реконструктивні операції у щелепно-лицевій ділянці.
Стоматолог
Анна Олександрівна надає послуги з професійної гігієни і профілактики захворювань порожнини рота. Проводить зняття зубних відкладень, відбілювання зубів, покриття фторвмісними препаратами та ін.
Одеса вул. Літературна, 12 (оф. 105) р.Приморський
Стоматолог-ортопед
Лікар стоматолог спеціалізується на протезуванні зубів, комплексному лікуванні та реабілітації пацієнтів з патологіями скронево-нижньощелепного суглоба. Доктор займається різними видами протезування (за допомогою вінірів, вкладок, накладок, протезування на імплантатах).
Стоматолог
Солоха Петро Анатолійович, лікар стоматолог, який має багаторічну практику в ортопедії, ортодонтії, терапевтичної стоматології, хірургії.
Одеса вул. Велика Арнаутська, 25 р.Приморський
Стоматолог
Лікар стоматолог вищої категорії, працює в напрямку естетичної стоматології та ендодонтії. Спеціалізується на реставрації і реконструкції зубів, лікуванні кореневих каналів.
Консультація от 200 грн.