Лікарі ендокринологи в Одесі (Приморський район)

Александра
Очень хороший и внимательный доктор Красовская И.Г. Все доступно объяснила и расписала систему обследования. Врач внимательно выслушала и поддержала. На любой мой вопрос доктор давала развернутый ответ. Доктора эндокринолога в клинике “ОН Клиник” буду рекомендовать своим знакомым.
02 квітня '21 г.
Тамара
Надзвичайно хороший лікар, та дуже добра людина. Йдучи на прийом до Ірини Григорівни, я завжди впевнена у кваліфікованій допомозі. Рекомендую!
29 січня '20 г.
ендокринолог-дієтолог, ендокринолог
Консультування з приводу діагностики, лікування та профілактики захворювань ендокринної системи та порушення обміну речовин. Лікування та виявлення причин зайвої ваги.
Записатися на прийомЗа місяць записано 3 пацієнта
Одеса вул. Новосельського, 64 р.Приморський
Ендокринолог
Лікар Красовська Ірина Григорівна займається діагностикою та лікуванням захворювань щитовидної залози, патологій вуглеводного обміну, наднирників, патологій гіпофіза, порушень менструального циклу, безпліддя, ожиріння і дефіциту маси тіла, гінекомастії.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Ендокринолог
Лікар проводить виявлення і лікування широкого спектру ендокринологічних патологій. Приймає пацієнтів з остеопорозом, ожирінням, порушенням статевої функції і м'язовою слабкістю. Лікує цукровий діабет, ендемічний зоб, аутоімунний тиреоїдит.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-28
Терапевт, ендокринолог, дієтолог
Лікар спеціалізується в області терапії, ендокринології та дієтології. Приймає пацієнтів з ожирінням, метаболічним синдромом, захворюваннями щитовидної залози та патологіями органів травлення. Для уточнення діагнозу призначає УЗД, КТ та лабораторні аналізи. Займається коригуванням харчування.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Ендокринолог, Гастроентеролог, Терапевт
Викликати лікаря додому
Консультація, послуги ендокринолога – гастроентеролога, лікувальні дієти для таких захворювань як: цукровий діабет, захворювання травної системи, нирок, анемії, нейродегенеративні хвороби. pанімається діагностикою, лікуванням та профілактикою захворювань ендокринної системи, нирок, лікування анемій, травної системи.
Записатися на прийом3 онлайн записи