Лікарі мамологи в Одесі (Приморський район)

Татьяна Степановна
Хочу выразить огромную благодарность Давиду Отаровичу ,за спасение моей жизни. Давид Отарович, врач от Бога! Он очень ответственно относится к своей работе, Профессионал и Человек с Большой буквы! P.S.если у кого-то есть проблемы с заболеванием грудных желез,рекомендую обращаться только к нему!Только он в Одессе,самый лучший маммолог!
30 листопада '-1 г.
Давид Отарович, примите мою искреннюю благодарность и восхищение вашим ювелирным профессионализмом. Ваше мастерство и знания служат благородному делу-лечению людей,сохранению их здоровья, а ваш оптимизм и уверенность придают дополнительные силы и внушают спокойствие и надежду на положительный исход в самых непростых ситуациях. Чуткость и забота, которую вы проявляете ежедневно, передается больным и является дополнительным лекарством, помогающим творить чудеса и способствует их выздоровлению.
02 червеня '20 г.
Когда в пролом году у меня обнаружили узел в груди, мне назначили лекарства. Я их пила, но улучшения не было, на УЗИ сохранялся узел. Потом я решила проконсультироваться с другим врачом и попала на прием к Давиду Отаровичу. Он сказал, что таблетками болезнь не вылечить и можно досидеться до осложнений. Он прооперировал меня и все отлично теперь.
06 березеня '19 г.
Мамолог, хірург-онколог
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Одеса вул. Новосельського, 64 р.Приморський
Хірург-онколог, Онколог-мамолог
Лікар спеціалізується в області хірургії, онкології і мамології. Лікує мастопатію, пухлинні патології молочних залоз і мастит. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю. Бере участь в міжнародних конференціях і семінарах.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-28
Мамолог, онкохірург
Лікар спеціалізується на діагностиці та оперативному лікуванні раку молочної залози. Пріоритетним є виконання повного обсягу консервативного і оперативного лікування пацієнток з доброякісною і злоякісною патологією молочних залоз, з обов'язковим дотриманням правил естетичної і реконструктивно-пластичної хірургії. Такий підхід дозволяє комплексно допомогти пацієнткам, домогтися гарної соціальної адаптації та поліпшення якості їх життя. Діагностика і лікування проводиться за міжнародними рекомендаціями і протоколами американських і європейських об'єднань: NCCN (National Comprehensive Cancer Network), ESMO (European Society for Medical Oncology), EUSOMA (European Society of Breast Cancer Specialists).
Хірург-мамолог
Ольга Владиславівна спеціалізується на профілактиці, діагностиці та лікуванні патологій молочних залоз. Регулярно проходить курси підвищення кваліфікації в галузі хірургії та мамології, а також бере участь у науково-практичних конференціях.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт