Лікарі психіатри в Одесі (Приморський район)

Солодка Марія Миколаївна
Все дуже добре.
20 грудня '23 г.
Огромное спасибо Андрею Анатольевичу за помощь, которую он оказал моему ребенку. Сына просто не узнать! Он снова стал радоваться жизни и радовать меня! Вся наша семья благодарит Доктора Мидько за помощь!
14 березеня '17 г.
Виталий
Долгое время ходил по разным специалистам, но улучшения не наблюдалось. Лечение, которое назначил мне Андрей Анатольевич, дало положительный результат. Знаю, что лечение надо продолжать дальше и чувствую себя спокойно. Знаю, что мы на правильном пути. Спасибо, доктор, за Ваш профессионализм.
19 квітня '17 г.
Психіатр, Психотерапевт, Дитячий психіатр
Сфера професійних інтересів доктора Мідько — широкий спектр проблем: фобії і страхи, депресії і біполярний розлади, панічні атаки і обсесивно-компульсивний розлад. Крім того, Андрій Анатолійович — ліцензований фахівець-дитячий психіатр, а також має великий стаж роботи у стаціонарі і досвід лікування важких психічних розладів, що супроводжуються порушеннями розумового процесу (марення і т.п.) і галюцинаціями. Сфера особливої ​​уваги — суїцидальна поведінка, д-р має багаторічний досвід консультування таких людей, є автором понад 20-ти наукових праць у вітчизняних та зарубіжних виданнях та монографії на цю тему. Андрій Анатолійович — один з небагатьох психотерапевтів у місті, що працюють в одному з найсучасніших і високоефективних психотерапевтичних напрямках — EMDR-терапії, що проходив навчання у зарубіжних фахівців (м. Відень, Австрія). Такий метод дозволяє ефективно «переробити» фобічні симптоми (страх відвідування стоматолога, польотів у літаку, труднощі з ковтанням їжі тощо), наслідки психічної травматизації у вигляді нападів паніки і нав'язливих думок, допомогти у лікуванні депресій стійких до лікарських препаратів і багато іншого.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-27