Лікарі масажисти в Одесі (Приморський район)

Жанна
Я неоднократно была в Коваль Валентины на сеансах общеукрепляющего массажа. Специалист меня полностью устроил, результат есть, самочувствие улучшилось. Огромное спасибо за помощь.
28 червеня '18 г.
Руслана
Коваль Валентина Юрьевна делала мне антицеллюлитный массаж. Я была в восторге от результата. Врач в совершенстве владеет этой методикой. Я и сестре посоветовала к ней сходить. Она тоже была в восторге. Рекомендую.
10 липня '18 г.
Масажист
Використовує різні види масажу (класичний, лікувальний, лімфодренажний, антицелюлітний, розслаблюючий).
Консультація від 500
Одеса вул. Новосельського, 64 р.Приморський
Масажист
Спеціаліст Коваль Валентина Юріївна - масажист. Володіє декількома навичками впливу на біологічно активні точки організму. Допомагає усунути м'язовий тонус, усунути спазми. Проводить лікувальний, антицелюлітний і вакуумний масаж. Працює з дітьми, проводить сеанси загальнозміцнюючого масажу. Приймає пацієнтів за попереднім записом.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Одеса вул. Академічна (кол. Піонерська), 1 (оф. 1) р.Приморський
Косметолог
Косметолог, займається лікуванням і омолодженням шкіри. Проводить процедури з чищення обличчя, пілінг, обгортання та інші процедури по догляду за шкірою. Надає послуги масажиста (класичний масаж, антицелюлітний масаж, лімфодренажний масаж).
Спеціаліст з лікування хребта, масажист, педіатр
Консультація бесплатно
Фізіотерапевт
Лікар-фізіотерапевт першої кваліфікаційної категорії спеціалізується на проведенні сеансів акупунктури і мануальної терапії. Також застосовує магнітотерапію, лазеротерапію та інші фізіотерапевтичні техніки, що забезпечують загальне оздоровлення організму завдяки впливу зовнішніх фізичних факторів. Консультує, займається реабілітаційним лікуванням пацієнтів за допомогою лікувальної фізкультури.
Викликати лікаря додому
Масаж — це, мабуть, найдавніший і відомий всьому людству спосіб зняти м’язову напругу і відновити сили. Абсолютно точно неможливо визначити як і коли виник цей метод, адже зародження масажного мистецтва відбувалося одночасно на різних континентах. Але, що можна сказати з упевненістю — дана техніка ефективна і універсальна при лікуванні різних хвороб.
Фізичний терапевт, ерготерапевт
Викликати лікаря додому
Працював в приватних клініках типу Wellness, та центрах нейрореабілітації