Лікарі трихологи в Одесі (Приморський район)

Кравченко Лідія Павлівна
Все сподобалось
12 грудня '23 г.
Іванна
Лікар знавець своєї справи, дуже компетентна та досвідчена. Зараз дуже важко знайти хорошого лікаря, а тут я дуже задоволена. Назначила лікування, яке допомогло одразу в перші дні
30 листопада '-1 г.
Еще не прошла весь курс, но результаты видно после 3х дней! Лечение выписала доступное. Спасибо.
09 серпня '19 г.
Очень хороший специалист,помогла избавиться от проблемы очень быстро!я была приятно удивлена компетентностью врача!
30 листопада '-1 г.
Трихолог
Викликати лікаря додому
Спеціалізується на діагностиці та лікуванні широкого спектру хвороб волосся та шкіри голови. Здійснює терапію всіх видів випадіння та порідіння волосся, допомагає позбутися себореї та лупи.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-28
Одеса вул. Новосельського, 64 р.Приморський
Дерматовенеролог, трихолог
Лікар Трусова Марина Володимирівна спеціалізується на лікуванні дерматовенерологічних хвороб. Кандидат медичних наук, практикує терапію озоном і лазером. Здійснює ін'єкційне введення гомеопатичних препаратів. Також використовує власні, унікальні, методики. Лікує вугровий висип, акне, псоріаз і грибки. Діагностує і робить видалення шкірних новоутворень доброякісного характеру.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-28
Одеса вул. Новосельського, 64 р.Приморський
Дерматолог, трихолог
21 рік досвіду
Лікар займається лікуванням псоріазу, діагностикою та видаленням доброякісних утворень шкіри. Спеціалізується на лікуванні волосся: випадання, сухість, ламкість, лупа, свербіж шкіри голови, алопеція.
Дерматовенеролог, Трихолог, дерматоонколог
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт