Лікарі стоматологи (Стоматолог-хірург) в Одесі (Приморський район)

Нина
Не так давно удаляла зуб. Хочу поблагодарить доктора Войнаровского Вадима Николаевича. Сделал все так виртуозно, что даже не успела испугаться. Хорошая, профессиональная работа.
07 лютого '17 г.
Чудесный доктор. очень хорошо относится к пациентам, на приеме все объяснила, провеле качественное лечение. Рекомендую!
25 вересня '16 г.
Спасибо за квалфицированную помощь!
16 жовтня '16 г.
Виталий Артурович
Толковый специалист. Лечение провела быстро и эффективно.
01 вересня '16 г.
Стоматолог-хірург
Стоматолог-хірург є фахівцем в області сучасної хірургічної стоматології. Доктор практикує регенеративні технології, проводить реконструктивні операції у щелепно-лицевій ділянці.
Консультація от 300 грн.
Стоматолог-хірург, ортопед
Лікар спеціалізується на відновленні зубів та їх протезуванні. Проводить видалення зубів, в тому числі зубів мудрості. В роботі використовує сучасні методики та новітні стоматологічні матеріали. Бере активну участь в науково-практичних конференціях та семінарах.
Консультація от 200 грн.
Стоматолог-хірург, функціональний діагност
Лікар Антон Євгенович є фахівцем в області комп'ютерної діагностики. Проводить діагностику з виявлення різних стоматологічних патологій.