Сторінка 4. Лікарі в Одесі (Приморський район)

Татьяна Степановна
Хочу выразить огромную благодарность Давиду Отаровичу ,за спасение моей жизни. Давид Отарович, врач от Бога! Он очень ответственно относится к своей работе, Профессионал и Человек с Большой буквы! P.S.если у кого-то есть проблемы с заболеванием грудных желез,рекомендую обращаться только к нему!Только он в Одессе,самый лучший маммолог!
30 листопада '-1 г.
Давид Отарович, примите мою искреннюю благодарность и восхищение вашим ювелирным профессионализмом. Ваше мастерство и знания служат благородному делу-лечению людей,сохранению их здоровья, а ваш оптимизм и уверенность придают дополнительные силы и внушают спокойствие и надежду на положительный исход в самых непростых ситуациях. Чуткость и забота, которую вы проявляете ежедневно, передается больным и является дополнительным лекарством, помогающим творить чудеса и способствует их выздоровлению.
02 червеня '20 г.
Віктор
Декілька днів тому довелося побувати на консультації у лікаря-гастроентеролога Юлії Вікторівни. У мене вже досить тривалий час гастродуоденіт. Хвороба не з приємних хочу сказати Вам. Лікувався постійно у іншого лікаря, але толку було мало. Після призначеного лікування, вже на наступний день відчув поліпшення. Повністю задоволений роботою лікаря.
04 січня '20 г.
Когда в пролом году у меня обнаружили узел в груди, мне назначили лекарства. Я их пила, но улучшения не было, на УЗИ сохранялся узел. Потом я решила проконсультироваться с другим врачом и попала на прием к Давиду Отаровичу. Он сказал, что таблетками болезнь не вылечить и можно досидеться до осложнений. Он прооперировал меня и все отлично теперь.
06 березеня '19 г.
Хірург-онколог, Онколог-мамолог
Лікар спеціалізується в області хірургії, онкології і мамології. Лікує мастопатію, пухлинні патології молочних залоз і мастит. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю. Бере участь в міжнародних конференціях і семінарах.
Гастроентеролог
Лікар лікує гастрит, холецистит, виразкову хворобу, синдром подразненого кишечника, дуоденіт, панкреатит та інші захворювання травної системи.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Уролог
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.3
Венеролог, дерматолог, дерматовенеролог
21 рік досвіду
Лікар вищої категорії Крупельницька Тетяна Володимирівна проводить діагностику та лікування шкірних хвороб; захворювань, що передаються статевим шляхом у чоловіків і жінок; простатитів, статевих розладів. Має індивідуальні напрацювання лікування ЗПСШ, пройшла тривалу практику з діагностики та лікування шкірних захворювань.
Дерматовенеролог, Дерматолог, Косметолог
Викликати лікаря додому
Лiкування псорiазу, екземи, атопiчного дерматиту, себорейного дерматиту, випадiння волосся, вiтiлiго, акне демодекозу, герпеса та урогенiтальних захворюваннь у чоловiкiв та жiнок. Проводить косметологiчнi процедури пiлiнги, мезотерапiю обличчя та тiла, мезотрихологiю, плазмоліфтинг обличчя.
Записатися на прийом4 онлайн записи
ендокринолог-дієтолог, ендокринолог
Консультування з приводу діагностики, лікування та профілактики захворювань ендокринної системи та порушення обміну речовин. Лікування та виявлення причин зайвої ваги.
Записатися на прийомЗа місяць записано 3 пацієнта
Кардіолог
Викликати лікаря додому
Лікар проводить консультації щодо захворювання серця, ЕКГ, УЗД серця.
Записатися на прийом5 онлайн записів
Гінеколог,д итячий гінеколог
Викликати лікаря додому
Лікар лікує захворювання статевих органів жінки, надає допомогу при виборі контрацептивів, у вирішенні питань щодо планування вагітності, здорової вагітності та дітонародження.
Консультація 600/1200 грн.
Масажист
Використовує різні види масажу (класичний, лікувальний, лімфодренажний, антицелюлітний, розслаблюючий).
Консультація від 500
Мамолог, хірург-онколог