Потапчук Олександр Васильович

Ендокринолог
лікар вищої категорії
кандидат медичних наук
доцент
Лікар проводить виявлення і лікування широкого спектру ендокринологічних патологій. Приймає пацієнтів з остеопорозом, ожирінням, порушенням статевої функції і м'язовою слабкістю. Лікує цукровий діабет, ендемічний зоб, аутоімунний тиреоїдит.

Лікар працює в клініках:
Одеса вул. Академіка Корольова, 34 А р.Київський

Александр Васильевич - очень хороший специалист и внимательный доктор. Рекомендую к нему обращаться
Лариса
Александра Васильевича мне рекомендовало несколько моих знакомых. Отзывались о нем как о специалисте с большим опытом и обширными знаниями в своей области. Обратившись к доктору, я убедилась в этом сама. Очень врач мне понравился. Сумел определить проблему и назначит лечение.
Хороший доктор, лечение помогло .но постоянно опаздывает .Даже если запишитесь на время , будете ожидать от часа и более.
Вылечил и оказал психологическую помощь, очень грамотный специалист, рекомендую!

• 1984 р. — закінчив з відмінністю лікувальний факультет Одеського медичного інституту ім. М. І. Пирогова.
  • 1986 р. — закінчив клінічну ординатуру на кафедрі факультетської терапії ОМІ за фахом " Ендокринологія".
  • 1987 р. — асистент кафедри внутрішніх хвороб №3.
  • 1988 р. — доцент кафедри внутрішньої медицини №1 Одеського державного медичного університету.

• 1990 р. — присвоєна атестаційна кваліфікація лікаря-ендокринолога вищої категорії.
  • 2006 р. — захистив кандидатську дисертацію, присвячену діагностиці і лікуванню хворих з патологією щитовидної залози і отримав звання кандидата медичних наук.

Додаткова інформація

• Автор і співавтор 52 наукових робіт.