Сторінка 3. Гастроентерологи в Одесі

Алиса
Доктор понравился. Рекомендую.
19 вересня '16 г.
Нина
Долгое время страдала от проблем с желудком, и только после назначенного лечения у доктора Биленко мое заболевание ушло. Спасибо за помощь!
03 липня '16 г.
Вадим
В том, что довел себя до заболевания гастритом виноват только сам. Мне повезло, что попал на консультацию к Елене Дмитриевне Биленко. Квалифицированная помощь оказалась кстати. Уже через 10 дней лечения прошли неприятные симптомы и боль. Спасибо.
03 березеня '17 г.
Елизавета
Врач просто чудесный! Рекомендую!
12 липня '16 г.
Юрий
Мне врач понравилась. Рекомендую.
23 жовтня '16 г.
Анастасия
Спасибо за оказанную помощь!!!)))
17 червеня '16 г.
Гастроентеролог
Лікар здійснює прийом пацієнтів із захворюваннями травної системи. Консультує з питань правильного харчування та підбору дієти. Лікує гастрит, холецистит, дисбактеріоз кишечника, цироз печінки, гепатити та синдром подразненого кишечника.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Гастроентеролог
Записатися на прийом1 онлайн запис
Одеса вул. Академіка Корольова 33 Б р.Київський
Терапевт
Лікар-терапевт з великим досвідом у терапії,складає індивідуальні схеми лікування на основі комплексної оцінки стану здоров'я пацієнта.
Ендокринолог, Гастроентеролог, Терапевт
Викликати лікаря додому
Консультація, послуги ендокринолога – гастроентеролога, лікувальні дієти для таких захворювань як: цукровий діабет, захворювання травної системи, нирок, анемії, нейродегенеративні хвороби. pанімається діагностикою, лікуванням та профілактикою захворювань ендокринної системи, нирок, лікування анемій, травної системи.
Записатися на прийом3 онлайн записи