Педіатри у Миколаєві

Консультація педіатра в клініці «ON Clinic» 450
Лариса
Людмила Ивановна отлично поладила с моей дочкой. Назначила анализы, диагноз нам верно поставила, вылечились быстренько, на больничном мне не долго пришлось находиться.
24 липня '16 г.
Екатерина
У Тюриной с дочкой наблюдаемся, потому что ей доверяю полностью. Она опытный педиатр и нас столько раз уже лечила и консультировала, что знаем ее очень хорошо. Отличный доктор!
13 листопада '16 г.
Дочка просто истерит от всяких лекарств! Один выход – идем к Анатолию Федоровичу за «вкусненькими драже» и только так лечимся!
27 липня '16 г.
Анатолий Федорович, я Вам безгранично благодарна за помощь!
14 травня '16 г.
Для моего сына Юрий Александрович не только лечащий врач, но и человек, к мнению которого он прислушивается. Очень рады, что у нас такой педиатр.
02 липня '16 г.
Александра
Полевой – педиатр с большим опытом, умеет ладить с детьми. Нам с первой консультации понравился, и дальше не раз выручал нас здорово. Рады наблюдаться с ребенком у этого врача.
15 вересня '16 г.
Педіатр
Лікар здійснює прийом дітей та підлітків із захворюваннями органів дихальної, травної та сечовидільної систем. Успішно лікує бронхіт, бронхіальну астму, тонзиліт, ларингіт, отит, гастрит, дисбактеріоз, цистит, харчові отруєння. Консультує з питань вакцинації та правильного харчування. Проводить профілактичні медичні огляди.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Миколаїв вул. Велика Морська, 74/3 (Каштановий сквер, зуп. Соборна) р.Центральний
Анестезіолог-реаніматолог, Гомеопат, Педіатр
Лікар першої категорії Вичалковскій Анатолій Федорович спеціалізується в області анестезіології та реаніматології, педіатрії та гомеопатії. Надає послуги діагностики, в тому числі і комп'ютерної, за методикою доктора Фолля. Проводить індивідуальний підбір і виготовлення препаратів, займається лікуванням дорослих і дітей. Доктор проводить підготовку і контроль пацієнтів під час хірургічних втручань. Займається діагностикою за допомогою комп'ютера за методикою Фолля. Анатолій Федорович лікує як дітей, так і дорослих.
Миколаїв пр-т Центральний, 67, 1 п, 3 пов. каб. 301 р.Заводський
Педіатр
Лікар Статевий Юрій Олександрович, педіатр. Проводить діагностику, профілактику і лікування дитячих захворювань різної етіології та складності.
Миколаїв вул. Московська, 46 А р.Корабельний
Сімейний лікар, Терапевт
Сімейний лікар, спеціалізується в областях педіатрії та терапії. Консультує з питань вакцинації, профілактики та лікування вірусних й інфекційних захворювань. Надає послуги з оформлення лікарняного листа та санітарної книжки.