Косметологи у Миколаєві

Давно искала для себя хорошего косметолога, и вот повезло – познакомилась с Татьяной. Культурная и доброжелательная девушка, прекрасно разбирается в дрематокосметологии, я ей полностью доверяю.
18 червеня '16 г.
Лидия
Паламарюк мне подруга посоветовала, она от нее в восторге. Я конечно предполагала, что это классный косметолог, но Татьяна превзошла все самые лучшие ожидания. Браво!
12 липня '16 г.
ССожгла мне лицо Еллосом, остались некрасивые полосы, прошло 3 года, а становится только хуже. У нее самой на лице такие же полосы, о чем тут говорить...
23 березеня '17 г.
Полина
Никогда не была разочарована услугами Аллы, она внимательный и заботливый специалист. На ее процедурах я отдыхаю, получаю массу удовольствий, и общаться с ней всегда приятно.
16 липня '16 г.
Я давно себя доверила в руки Аллы Николаевны, она прекрасный специалист. Процедуры у нее сказочные, да и по женски всегда можем пообщаться – отличный релакс.
23 жовтня '16 г.
Яна
Попробовала для себя лазерную эпиляцию под руководством Оксаны Владимировны. Результаты понравились, комфортные ощущения, доктор прекрасно справилась, буду обращаться к ней еще.
28 липня '16 г.
Косметолог
Лікар-косметолог займається лікуванням захворювань шкіри обличчя та тіла. Має навички виконання косметологічних процедур, таких як чищення шкіри, пілінги, лазерна епіляція, шліфування шкіри. Проводить лазерне видалення судинних зірочок на обличчі та тілі.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Косметолог
Доктор Соломянюк Алла Адамівна, косметолог. Проводить різні косметичні процедури: пілінг, маски, епіляція воском, масаж повік і ін. Займається також пластикою обличя, біоревіталізацією і мезотерапиєю.
Косметолог
Лікар Садовник Юлія Володимирівна спеціалізується в області косметології. Надає послуги консультації, пілінгу обличчя і тіла, чищення обличчя, робить маски (у тому числі глиняні та воскові), виконує професійну епіляцію різних зон тіла.
Миколаїв вул. Адмірала Макарова, 11 р.Центральний
Майстер з епіляції
Тюріна Оксана Володимирівна проводить епіляцію різних частин тіла. Спеціалізується в області лазерної косметології.
Майстер манікюру, подолог
Лікар Бояринцева Валентина Адамівна, подолог. Надає послуги медичного манікюру і точкового масажу стоп. Проводить видалення, в тому числі і лазерного, врослого нігтя та підошовних бородавок.
Косметолог
Лікар Резниченко Роман Анатолійович спеціалізується в області естетичної медицини: косметології та мезотерапії. Надає послуги з консультації, биоревитализації, мезотерапії, контурної пластики та інших косметологічних процедур.
Косметолог
Лікар Кудрявцева Ірина Яківна, косметолог. Надає послуги різних косметологічних процедур, серед яких маски, пілінг, плазмоліфтінг, чистка обличчя, масаж очей і ін. Також проводить дермобразію, гомеомезотерапію і лазерну епіляцію.
Косметолог
Лікар Нікітіна Алла Миколаївна спеціалізується в області косметології. Надає консультативні послуги, проводить пілінг, грязьове і глиняне обгортання, чистку обличчя (зокрема лазернау), кріотерапію і косметичні маски.
Миколаїв вул. Адмірала Макарова, 11 р.Центральний
Косметолог
Лікар Бояринцева Олена Сергіївна, косметолог. Здійснює пілінг і чистку обличча, лазерний пілінг, робить різні маски. Проводить мікродермабразію та мезотерапію.
Масажист
Лікар Туровець Наталя, масажист. Проводить різні види масажу, серед яких масаж повік і очей, медовий, антицелюлітний, вакуумнороліковий та ін. масаж.