Половий Юрій Олександрович

Педіатр
Лікар Статевий Юрій Олександрович, педіатр. Проводить діагностику, профілактику і лікування дитячих захворювань різної етіології та складності.
Миколаїв вул. Московська, 46 А р.Корабельний

Юрий Александрович большой умница!!!! Ладит с детьми и очень хороший специалист!!!!
Александра
Полевой – педиатр с большим опытом, умеет ладить с детьми. Нам с первой консультации понравился, и дальше не раз выручал нас здорово. Рады наблюдаться с ребенком у этого врача.
Для моего сына Юрий Александрович не только лечащий врач, но и человек, к мнению которого он прислушивается. Очень рады, что у нас такой педиатр.

• 1992 р. — Полтавський державний медичний інститут.

• Конгрес педіатрів України;
  • Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання педіатрії»;
  • тренінг - програма «Взаємодія лікаря і пацієнта в приватній клініці»;
  • конференції «Питання лікування та профілактики інфекцій в педіатрії: експертна точка зору», «Нові медичні технології в педіатрії та сімейній медицині», «Діагностика та лікування захворювань органів травлення», «Лікування кашлю з позиції доказової медицини».