Венерологи у Миколаєві

Месяц назад была на приеме у Гобжелян с пятнами воспалительными на коже. Внимательная, осмотрела, расспросила, назначила несколько уколов – и у меня все прошло.
18 липня '16 г.
Станислав
Приятно было общаться и получить профессиональную помощь от Ольги Владимировны. Хороший врач!
19 листопада '16 г.
Николай
Даже одна консультация у Сергея Григорьевича поможет больше, чем неделя хождений по другим врачебным кабинетам. Убедился в этом на собственном опыте.
19 серпня '16 г.
Дмитрий
Качество обслуживания, конфиденциальность, быстрый результат – вот поэтому я и обращаюсь при необходимости к Хрипуну. Проверено не раз!
17 жовтня '16 г.
Дерматовенеролог, трихолог
Лікар-дерматовенеролог Запорожець Сергій Федорович проводить лікування атопічного дерматиту, псоріазу, акне, екземи. До спеціалісту необхідно звернутися за наявності висипань на шкірі, вугрів, свербінні, набряклості й почервоніння шкірних покривів.
Записатися на прийом20 онлайн записів
Дерматовенеролог
Лікар Хрипун С. Г., дерматовенеролог вищої категорії. Займається діагностикою та лікуванням різних дерматовенерологічних захворювань, грибкових уражень шкіри. Проводить біопсію шкіри і лазерне видалення бородавок.
Дерматовенеролог
21 рік досвіду
Лікар Гобжелян Ольга Володимирівна спеціалізується в областях дерматовенерології та естетичної косметології. Надає консультаційні послуги, проводить діагностику грибкових й інфекційних шкірних і венеричних захворювань. Спеціаліст з контурної косметології.