Ендокринологи у Миколаєві

Консультація ендокрінолога в клініці «ON Clinic» 450
Тузова мені призначила дієту, порекомендувала індивідуальний режим харчування, деякі препарати. Відмінно себе почуваю, консультуюся тільки у неї.
06 серпня '16 г.
Вера
Тузова приятная женщина, и эндокринолог отличный. Обращалась к ней месяц назад – лекарства и процедуры назначенные ей очень быстро вернули меня в нормальное состояние.
01 вересня '16 г.
Яна
Попала на прием к Ольге Александровне. Никаких вопросов – хорошее отношение, быстро вникла в мои проблемы, доступно все объяснила, как лучше поступить, какие препараты наиболее эффективны.
05 вересня '16 г.
Ольга Александровна очень хороший врач и специалист своего дела,спасибо вам большое за хорошие отношения и правильное лечение.
05 грудня '16 г.
Вероника
Кутольвас опытный врач с глубокими познаниями в своей специализации. Я была у нее однажды, она мне очень сильно помогла, потому я ее хорошо помню. Спасибо вам Ольга Александровна!
27 серпня '16 г.
Антонина
Анна Павловна заслуживает только самые лестные отзывы. Компетентный эндокринолог, милейшая и отзывчивая женщина.
17 липня '16 г.
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог
31 рік досвіду
Записатися на прийом12 онлайн записів
Консультація 450/1380 грн.
Записатися на прийом4 онлайн записи
Ендокринолог
Лікар-ендокринолог другої кваліфікаційної категорії. Консультує з питань збоїв гормонального фону, захворювань залоз та інших проблем ендокринної системи. Проводить діагностику, терапію і профілактику.
Гінеколог-ендокринолог, гінеколог, ендокринолог
Лікар Кутольвас Ольга Олександрівна, гінеколог, ендокринолог. Займається веденням вагітних. Проводить профілактику і лікування гормональних збоїв, гінекологічних захворювань, а також захворювань, що передаються статевим шляхом.
Миколаїв вул. Московська, 46 А р.Корабельний
Записатися на прийом4 онлайн записи